Forum Kuchnia Przepisy
ZMIEŃ
      oliwa

oliwa

(11 wyników)
    • Menu dnia(12)

Zastanawiam się które zrobić teraz... druga opcja to spaghetti z czosnkiem, oliwą i cytryną, przydałoby się coś zjeść po tym jak wrócę z pracy ten drugi przepis, o którym piszę jest tu barwysmakow.pl/przepis/spaghetti-z-czosnkiem-oliwa-i-cytryna/
    • o Portugalii nie wiem nic. O jej kuchni rowniez. Z ciekawoscia czytam... Chcialam tylko powiedziec , ze sw. antoniego jest 13 czerwca ...
    • wspaniale,ze ktos pisze o Portugalii,to piekny kraj, ktory warto zwiedzic.Bylam tam raz i napewno bede wracac.Cikekawy artykul o oliwach.Gratulacje.
    • Na oliwie extra virgine się nie smaży
    • Super jarzyna ! Doskonala w salatkach, np. z ziemniakow, ze sledzi i in. Fenkul dobrze komponuje sie ze szczypiorkiem, mieta i natka. Swietne zapiekane rowniez w pochodnych od sosu beszamelowego, jak: Mornay, Aurorra, beszamel ze smazona cebula i in. Oto moje propozycje: 1/ Grecka salatka z fenkulem. 4 pomidory, 1 fenkul, po 1/2 zielonej i czerwonej papryki, 200 g sera feta, garsc czarnych oliwek, sol, pieprz, sos winegret. Jarzyny pokroic w plasterki, wymieszac z sosem i sere...
    • Malze naleza do produktow luksusowych. Podaje sie je od swieta m.in z truflami. Oto moje proste przepisy. 1/ Salatka wloska z malzami. 200 g mieszanki roznych salat, np. maslowa, rukola, cykoria, radoccio itp. 12 malz, 40 g struganego parmezanu. sos: 1-2 lyzki octu balsamicznego, 6 lyzek oliwy, 1-2 siekane zabki czosnku, sol, pieprz. Polowki malz podsmazyc na oliwie, ulozyc na salacie i polac sosem. 2/ Togliatelle /lub inny makaron / z malzami. Dla 1 osoby. 3 ma...
    • RE-We-LA-CJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PYSZNE!
    • Musaka(9)

i to mi sie podoba! ja dodaje do mussaki wszystko, czego mam akurat w nadmiarze jej tajemnica jest cynamon we wnetrzu i galka muszkatolowa w beszamelu (albo wersja light - smietana sojowa i na to mozzarelli plasterki)
    • ten przepis przypomina mi danie Nigelli. czyżby plagiat??
    • bardzo przepraszam czy ten przepis - podane składniki są kompletne???????????

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się