Forum Zdrowie Zioła
ZMIEŃ
      oliwa

oliwa

(3 wyniki)
    • Znowu ja;o) Mam pytanko jak wzomocnić paznokcie? Mam szczególnie zniszczone dwa kciuki,przyczyniło się do tego zapewne obgryzanie ich,mają bruzdy i czasami żółtawy odcień,na szczęście czasami...
    • olej bazyliowy 25 g swiezych lisci bazyli na 300 ml oleju lub oliwy. najpierw ziola umyc, osuszyc. nastepnie lekko rozgniesc aby aromat latwiej przechodzil do oliwy. zalac w sloiku i odstawic na tydzien w cieple miejsce. hmm pewnie dobrze jest potrzasnac co jakis czas. po tym czasie olej przecedzic i przelac do butelki lub jesli chcemy mocniejszy procedure powtorzyc znow zalewajac swieze liscie bazyli. wazne jest usuniecie bazyli z oleju, poniewaz po tygodniu podobno (sama nie ro...
    • Witam poświątecznie! Dostałam dziś taki przepis na olejek aromatyczny do brązowania ciała: -oliwa z oliwek ( 0,5l) -mielone goździki (ok pół łyżki stołowej) -mielony cynamon 1 łyżka -mielona wanilia naturalna 1 Przyprawy najlepiej samemu zmielić i dodać do oliwy, podgrzewać w łaźni wodnej ok 2 godzin. Uzyskany w ten sposób olejek ponoć świetnie pachnie i należy smarować nim całe ciało na 20min. przed kąpielą. Po umyciu się zapach ponoć się nadal utrzymuje i uzyskuje sie też ef...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się