Forum Zdrowie Candida
ZMIEŃ
      oliwa

oliwa

(4 wyniki)
    • Stosowałam oliwę z oliwek -oczywiście z I tłoczenia na zimno- firmy Goya wcześniej jeszcze jakiejś innej firmy . Zawsze były gorzkawe w smaku. Wiekszośc oliwek jest w przeżroczystych szklanych butelkach. Jednak na każdej butelce jest napisane ,że należy ja przechowywać s chłodnym i CIEMNYM miejscu.Dlaczego więc producent rozlew ją w przeżroczyste butelki???!!! Ostatnio zakupiłam oliwe w butelce z ciemnego szkła - jest jeszcze bardziej gorzka od poprzednich , wręcz piekąca w język. ...
    • Czy ktoś może mi podpowiedzieć, czy ma sens picie na czczo oliwy z oliwek z sokiem z cytryny w równych proporcjach? Czy mogę to wymieszać i wypić razem? Czy muszę najpierw oliwę, potem sok? Ohyda, od samego myślenia mi niedobrze. Czy tę oliwę można zastąpić innym olejem? Jakie ilości są wskazane? I jak długo? Wiem, że jest sporo sposobów na oczyszczanie wątroby, ale wszystkie które znalazłam są z lewatywami, a to odpada. Nie mam przekonania do lewatyw. proszę o odpowiedź, bo mi t...
    • A co serwujecie sobie n sniadanie?Bo ja albo nie mam pomyslu albo w kolko to samo...Moze jakies propozycje?
    • Nie umiem robić majonezu w domu :( A marzy mi się sałatka...Czy ktoś może polecić majonez na kwasku cytrynowym i bez cukru? Są takie? A może wskazówki od robiących majonez, którym zawsze wychodzi?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się