Forum Zdrowie Zdrowie
ZMIEŃ
    oliwa

  oliwa

  (4 wyniki)
  • Mięso(23)

   Podejrzany artykuł. Wśród drobiu z kurczakiem, kurą i kogutem wymieniono kapłona pulardy już nie. Przeszedłem przez encyklopedyczne banały to "oliwy z oliwek" (a z czego ma być? Z konia?) i to mnie rozwaliło. Kompromitujące teksty własne (owa oliwa z oliwek) połączone z nakiawy dezyderatem o mięsie powoduję niestrawność. Informacyjną.
  • Gdzie mozna kupic? Ze skapych informacji w internecie domyslam sie, ze to jakis alternatywny srodek na niektore skorne dolegliwosci. Bardzo mnie te skape informacje zainteresowaly, bo przystaja do moich zdrowotnych problemow. Moze ktos z panstwa wie cos na ten temat?
  • co się dzieje z moim żołądkiem? A dokładniej mam pytanie: jak oliwa z oliwek wpływa na ten jakże ważny (podobnie zresztą jak inne równie ważne) narząd? Czy przyjmując codziennie na czczo stołową łyżkę oliwy mogę mieć jakieś problemy natury gastrycznej. Gdyby ktoś wiedział i odpowiedział - byłbym dźwięczny. Pozdrawiam.
  • własnie jestem w trakcie , no i... po wypiciu oliwy i soku , po okołu godzinie, zwymiotowałam , wszytko :(((( czyli z oczyszczenia nici???

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się