Forum Kultura Muzyka Strawberry Fields
ZMIEŃ
      peter gabriel

peter gabriel

(7 wyników)
    • ...na otwarciu olimpiady w Turynie. Cze, widziałeś? :-)) Miał fajną czapeczkę. No i jak już to wybieram wersję Gabriela.
    • Zaczynam wątek bo tak przeszukuje neta i po polsku właściwie nikt o nich nie pisał nic sensownego. Poznana przeze mnie w zeszłym tygodniu "Peace and last" (z tego co sie orienytuję uznawana za ich najsłabszą) mnie osobiście ujęła bardzo. Jeśli to jest ich najsłabsza rzacz to aż się boję sięgać po następne. Skojarzenia? trudno coś wychwycić , może trochę jak dojrzały Tal talk , troche z Marllion już bez Fisha. Na allmusic coś wspominają o Gabrielu ale jakoś nie dostrzegam. Genera...
    • Zobaczyłem dziś w HBO koncert jaki dał Peter Gabriel we Włoszech i choć nigdy facet nie wzruszał mnie w jakiś specjalny sposób to teraz jestem pod ogromnym wrażeniem tego widowiska. Każdy kawałek to inna historia w innej scenografii - ileż to musiało kosztować? Kto to wymyslił - jazdy na rowerze, zorbing na scenie, Peter chodzący nad sceną do góry nogami, śpiewający w stroju z setką lampek, stroboskopy, scena obrotowa złożona z dwóch pierścieni...jestem w trakcie ogladania i zast...
    • A co?! From Genesis to Revelation - Am I Wery Wrong? - Silent Sun Trespass - Stagnation - Dusk - The Knife Nursery Cryme - The Musical Box - For Absent Friends - Harold The Barrel Foxtrot - Supper's Ready - Can-Utility And The Coastliners - Time Table Selling England By The Pound - The Cinema Show - Dancing With The Moonlit Knight - I Know What I Like (In Your Wardrobe) The Lamb Lies Down On Broadway 1. - Counting Out Time - Back In N.Y.C. - In The Cage 2....
    • www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=19061381&PHPSESSID=77056db955073ea9ab57695347256bc5
    • 1. The Stone Roses* 2. Pixies - Doolittle* 3. The Cure - Disintegration* 4. Julee Cruise - Floating Into The Night 5. Spacemen 3 - Playing With Fire 6. Sztywny Pal Azji - Szukam nowego siebie* 7. Kitchens of Distinction - Love Is Hell 8. New Order - Technique* 9. The Jesus And Mary Chain - Automatic 10. Felt - Me And A Monkey On The Moon Jak obiecałem w któryś z poprzednich wątków. Zrobiłem sobie niedawno takie Top 10 dla każdego roku wstecz aż do 1989, kiedy to zacząłem intereso...
    • 1. John Lennon 2. Kate Bush 3. Peter Gabriel 4. Laurie Anderson 5. Joe Jackson 6. Marek Grechuta 7. Steve Hackett 8. Erykah Badu 9. John Cale 10. Philip Glass 11. Lou Reed 12. Michael Nyman 13. Tom Waits 14. John Coltrane 15. Pat Metheny 16. Captain Beefheart 17. Paul McCartney 18. Keith Jarrett 19. Sinead O’Connor 20. PJ Harvey 21. Janis Joplin 22. Frank Zappa 23. Miles Davis 24. Bruce Springsteen 25. Lech Janerka 26. Maceo Parker 27. Jimi Hendrix ...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się