Forum Kultura Książki Książki
ZMIEŃ
    piotr

  piotr

  (7 wyników)
  • j. w. czy czytacie? czy sie podoba? a jeśli już to co zachwyca Was w nim najbardziej? p.s. ja "zjadam" go zawsze jak po niego siegam. "Czas" przeczytałam ze sto razy i nadal poczytuje w wolnych chwiluniach... a Wy?
  • Posiadam książkę " W pustyni i w puszczy" z wycinków gazety, bodajże z Kuriera Warszawskiego, książka jest w dobrym stanie ładnie oprawiona, z wycinków gazety obok samej treści można dowiedzieć się co działo się w przedwojennej Warszawie, lub dowiedzieć się że "cukier krzepi".Czy taka książka jest do wycenienia? Piotr
  • to co? czytac czy nie czytac bo juz nie wiem???? tak mi namacili tym liberalizmem kufa jego mada
  • Czy czytacie poezję tej poetki, zdaję się ,że trochę zapomnianej i niedocenianej. Podobny los spotkał też inne młodopolskie pisarki: Marylę Wolską, Bronisławę Ostrowską, czy Kazimierę Zawistowską. A szkoda wielka,że tak się stało...Co polecacie Komornickiej oprócz "Biesów" i jej poezji? Co jeszcze wyszło spod jej pióra? Czy ktoś czytał dramat Izabeli Filipiak "Księga Em", opartry na życiu Komornickiej vel Piotr Wlast?
  • "Maraton" Piotra Saługi to książka o Krakowie. Lubicie książki o Krakowie? Warto przeczytać wątek "Czy czakram wawelski istnieje?"(wątek zainspirowany książką "Maraton"), na krakowskim forum .
  • Literatura przecież już nie żyje. Nic wiec dziwnego, że pokolenie lat 70 przebywa w katakumbach. Piotr
  • Witam, mam do Was prośbę - nie jestem osobą majętną, a bardzo lubię czytać, właściwie wszystko, oprócz książek: telefonicznej i kucharskiej. Z biblioteki nie korzystam, gdyż nałogowo podkreślam warte tego wersety (ja książek właściwie nie czytam, ja je studiuję). Czy mógłby ktoś z Was przesłąć mi pocztą, nieodpłatnie, koszty podróży książek opłacę, rzecz jasna, wybrane, niepotrzebne nikomu pozycje? Z góry dziękuję za intelektualne wsparcie. Ukłony, Piotr Doliński

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się