Dodaj do ulubionych

Recenzje ksiażek

09.02.22, 11:06
Postanowiłam założyć nowy wątek, żeby łatwiej było umieszczać recenzje książek wartych przeczytania.
Zapraszam również na mój blog www.margorecenzje.pl z recenzjami nowości wydawniczych, ale także innych interesujących pozycji.
Obserwuj wątek
    • margotka_gp Re: Recenzje ksiażek 09.02.22, 11:36
      Lupo” autorstwa Belli Di Corte to historia zaskakująca. Przemoc przeplata się tu z namiętną miłością, dobro ze złem. I chociaż okładka książki nasuwa skojarzenia związane z tandetnym romansem, to warto się oprzeć temu pierwszemu wrażeniu. Bo to, co zobaczymy w środku, na pewno nas niejednokrotnie zaskoczy.

Oto mamy młodą kobietę, która całe życie spędziła na ulicy, walcząc o kolejny dzień, molestowaną za kawałek miejsca do spania. Kobietę silną, niebojąca się wyzwań i zdobiąca wszystko, żeby się wyrwać z tego podłego życia. Nawet za cenę wolności.
      Po drugiej stronie mamy capo nowojorskiej mafii, który umarł, by na nowo odrodzić się w zemście. Człowieka bezlitosnego, zabójcę i bezwzględnego tyrana.

Czy w ich życiu jest szansa na zmianę? Czy ludzi z taka skrajnych światów może połączyć miłość i zrozumienie?
      Odpowiem — tak, może połączyć w absurdalnie niezrozumiały sposób...
      Więcej dowiesz się na blogu
      margorecenzje.pl/recenzje/gangsterzy-nowego-jorku-lupo-recenzja/

• margotka_gp Re: Recenzje ksiażek 14.02.22, 10:08
      Banalna historia z banalnym zakończeniem. Bardzo schematyczna i podobna do „50 twarzy Greya”. On bogaty, ona uległa, i robi z nią wszystko, na co jego fantazja mu pozwala łącznie z przekazaniem jej, jakby była przedmiotem, do zbiorowego gwałtu. Słaba fabuła, która była jedynie dodatkiem do perwersyjnych opisów.

Więcej na temat książki znajdziesz na moim blogu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka