pole

(4 wyniki)
  • mój syn nic nie mówi, po swojemu owszem, ale mawet mama nie powie tylko mamu. Oprócz tego że nie mówi wszystko inne przebiega prawidłowo, właśnie jesteśmy po pobycie w CZD w Międzylesiu, po badaniach EEG i Rezonansie, które też wyszły prawidłowo i lekarz zakończył naszą współpracę gdyż powiedział że neurologicznie nie ma się do czego przyczepić, a my nie wiemy co dalej. Do neurologopedy chodzimy od września, czas płynie a tu nic. Syn jest strasznie nerwowy, lekarze tłumaczą to t...
  • Od soboty podaję 5-latce Log IQ, 2 x dziennie po pół kapsułki. Efektów ubocznych na razie nie widać, głowa nie boli. Wiem, ze stosuje się kurację przez 3 miesiące. Ale co potem? Jak długa przerwa? I czy po przerwie rozpocząć kolejną kurację?
  • Mały ma 2 latka i 2 miesiące. Od niemowlaka ciągłe infekcje – katary, sapka, kaszel…ciężko oddycha. Niepokoją mnie fakty: - słabo, bardzo słabo mówi, pojedyncze słowa, nie umie złożyć nawet dwóch słów razem (typu: daj mi, nie chcę, gdzie jest… itp.) - nie reaguje jak go wołam po imieniu…. (ma to gdzieś, choć reaguje jak go siostra woła… po imieniu.. co mnie uspakaja, - nie rozumie jak się do niego zwracasz z bardziej skompilowaną prośbą, reagu...
  • sprobuje cos napisac, mam synka 3,5 lat, odkad pamietam zawsze slabiutko mowil, pozno chodzil 17 m/niby standard, ale do dziś biega sztywno, jak polamany, bez trego elastycznego wdzieku,chodzilismy do OWI, mial zdiagnozowaną wiotkoc, napiecia w poczegolnych partiach do dziś jest dzieckiem z polotwartą buzią, stwierdzony u stomatologa tylozgryz, laryngolog kaze konstultowac i obserwowac powiekszajace się wraz z chorobami trzeciego migdala itd logopeda doktorej chodzilimy do ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się