Forum Dom Kuchnie i łazienki
ZMIEŃ
      sklep internetowy

sklep internetowy

(63 wyniki)
    • Piszcie swoje doświadczenia ze sklepami internetowymi i nie tylko! Wklejajcie linkie niech będzie to pomomocne dla ludzi którzy chcą urządzic łazienke Ja polecam sklep www.syriusz-sauny.pl Fachowa obsługa szybki kontakt nie mają jeszcze w pełni uzupełnionego sklepu ale trzeba dzwonić pytać o produkty i rabaty. My zrobiliśmy z mężem u nich łazienke i mieliśmy projekt architekta w cenie teraz musimy zrobic remont w domu bo nasza łazienka jest tak piękna że cały dom musi tez taki b...
    • Po prostu jakaś paranoja! Dzisiaj zadzwoniła do mnie pani ze sklepu internetowego, w którym 3 tyg temu zamówiłam pralkę i powiedziała, ze przywiozą mi ja jutro miedzy godzina 11-16 albo 16-21 ??? !!! Transport oczywiście płatny - prawie 40 zł. I się okazało, ze jeśli nie chce czekać pół dnia na pralkę to takie skróceniu czasu oczekiwania na dostawę kosztuje dodatkowo 35 zł! Czuje sie oszukana. I ostrzegam innych. Pozdrawiam
    • Witajcie, czy istnieją sklepy internetowe z płytkami ceramicznymi?
    • Muszę zamówić sporą ilość sprzętu AGD i chcę to zrobić w sklepie internetowym. Skłania mnie do tego przede wszystkim cena: nie dość, że niższa niż w sklepach "analogowych" to jeszcze indywidualnie negocjowana. No i przy sporym zakupie mam transport gratis. Ale obawiam się tak po prostu wejść do pierwszego lepszego sklepu i złożyć zamówienie. Macie jakieś godne polecenia - lub przeciwnie - niegodne uwagi - adresy? Bardzo proszę o pomoc, bo sprawa pilna a nawet jeszcze pilniejsza.
    • Czy może ktoś z Was zamawiał sprzęt ze sklepu internetowego RTV Euro AGD? Wydaje mi się, że ceny mają niższe niż w salonach firmowych, ale nie wiem, jak to wygląda z jakością obsługi: terminowość, jakość dostarczonego sprzętu (tzn. czy nie zniszczony) itd. Pozdrawiam.
    • Witam, szukam dobrego sklepu internetowego z kafelkami, wannami, umywalkami itp. może ktos poleci cos dobrego i sprawdzonego? Z tego co się zorientowałem ceny w sieci są o około 10-20% niższe (w zależności od rodzaju towaru), więc gra jest warta świeczki.
    • Właśnie przeczytałam na forum wyposazenie kuchni o zakupach sprzetu w sklepach internetiowych o 30% taniej a czy mozna tez tak kupic glazure terakote? na ceneo.pl i nokaut.pl płytek nie ma.
    • Witajcie, chcę Was ostrzec przed firmą Inter z Katowic - za pośrednictwem ich strony MEGALAZIENKI.PL zakupiliśmy 2 baterie - przelew wysłany po konsultacji ze sprzedającym o dostępnosci towaru - po zapewnieniu o stanie magazynowym i szybkiej wysyłce, przelałam pieniądze. Jak sie domyślacie nie dostałam towaru do dnia dzisiejszego, od kilku dni słysze zapewnienia o wysłaniu towaru, dziś się okazało ze właśnie pan idzie na pocztę nadac przesyłkę ale do środy będę ja miała!!! KOSZMA...
    • Bardzo prosze o podanie adresow www sklepow internetow na ktorych sie nie zawiedliscie i ktore mozecie polecic. Z gory dziekuje Pzdr
    • Witam, czy ktos moze zaopatrywal sie w sklepie internetowym w sprzet AGD? Czy warto w takiego dostawce zainwestowac? Ceny w sklepach tradycyjnych i internetowych znacznie sie roznia - kupujac caly sprzet do nowej kuchni mozna zaoszczedzic ok. 800-1100 zl. Ale czy warte jest to ryzyka - no i jakiego ryzyka jesli takowe istnieje? Prosze o opinie i wrazenia. Pozdr Dora
    • Cześć. Noszę się z zamiarem zakupu pralki. Czy zna ktoś adres jakiegoś sklepu internetowego AGD z Krakowa lub okolic? A może jakiś tani zwykły sklep?
    • czy możecie polecić jakiś solidny sklep internetowy, z atrakcyjną ofertą?
    • Witam, jaki sklep internetowy możecie mi polecić z elementami wyposażenia łazienki i toalety?, jakiś tani i najlepiej z własnym transportem, ponieważ musi zostać to przetransportowane na działkę...
    • Jeśli nie znacie, a planujecie zakup sprzętu w sklepie internetowym, ten portal jest najlepszy, aby sprawdzić, gdzie jest najtaniej. Odkryłam go niedawno, z babskiej ciekawości sprawdzałam jeszcze raz te ceny w każdym sklepie osobno, niepotrzebnie :) www.ceneo.pl nie współpracują jeszcze ze wszystkimi sklepami np. www.ewabymail.pl, ale może niedługo :)
    • Kupując AGD do swojej kuchni właśnie sparzyłem się mocno na pewnym sklepie, który próbuje wmówić mi że sam zniszczyłem płytę kuchenną, której nie otworzyłem przy kurierze (opakowanie było w stanie idealnym). Wierzę, że zdecydowana większość z nich jest jednak OK i inne sprzęty chciałbym kupować w sieci. Proszę jednak o informacje o sklepach, których zdecydowanie nie polecacie, abym po raz drugi nie musiał denerwować sie z tego samego powodu.
    • Może ktoś z czytających to forum będzie mógł mi pomóc. Rozglądam się za wykonawcą mebli kuchennych, wcześniej, znalazłam w internecie interesujący mnie sprzęt tańszy średnio 0 15 - 20 % od identycznego (typ) sprzętu w sklepach, gdy o tym powiedziałam panu w firmie robiącej meble kuchenne odpowiedział mi bardzo grzecznie ,że na taki sprzęt należy uważać, gdyż może się zdarzyć że nie trzyma parametrów, rozmiar jest inny niż podaje producent, że mogą wystąpić drobiazgi które zdyskwal...
    • www.euro-plus.pl Zamowilam tam zlewozmywak Deante, ociekacz mial byc z prawej strony. Oferuja dostawe w ciagu 1-5 dni, zlewozmywak przyjechal po 10 dniach. Przyjelam i doslownie 5 minut po wyjsciu kuriera zorientowalam sie, ze ociekacz jest z lewej. Dzwonie do kuriera, ten sciemnia maksymalnie, jak mu mowie, ze na zamowieniu jest wyraznie napisane, co ma byc, rozlacza sie i nie odbiera telefonu. Dzwonie do firmy, tam po wielkiej awanturze zgadzaja sie wymienic zlewozmywak na wla...
    • Prosze, poleccie jakies sklepy godne zaufania - chce kupic lodowke, pralke i odkurzacz, wiem mniej wiecej jakie modele, ale nie wiem w jakim sklepie internetowym. Ceneo.pl znam, przegladalem, ale skad wiadomo, ze opinie o sklepach tam zamieszczone nie sa opiniami samych pracownikow tych sklepow? Jakie macie doswiadczenia z kupowaniem AGD w internecie? Jaki jest najsolidniejszy sklep AGD w sieci wedlug was? pozdr ma_ku
    • Witam, zna ktoś może sklepy internetow z materiałami budowlanymi - chodzi o wykończenie mieszkania - farby, kleje, maty grzejne itp. Jestem z Warszawy. Pozdrawiam Jacek
    • Witam Bardzo prosze o linki do dobrych sklepów internetowych z artykułami agd (zmywarki, kuchnie itp.). Pisząc dobre mam na myśli: - dobre (niskie) ceny - fachowa, miła obsługa - rzetelnośc, uczciwość - dobry kontakt (konkretne odpowiedzi na maile) Będę wdzięczny za pomoc

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się