Forum Turystyka Świat Egipt
ZMIEŃ
      sky club

sky club

(7 wyników)
    • Czy klienci sky club są kwaterowani w jakimś konkretnym miejscu tego hotelu typu budynek główny czy bungalowy, jadę w styczniu 2+2 i nie wiem czy na wejściu wkładać coś do paszportu, czy zobaczyć pokój a potem działać, które pokoje są w fajnym miejscu?
    • Drodzy forumowicze kupujecie wycieczki w takich biurach j/w a w konsekwencji lamentujecie nad rozlanym mlekiem wystarczy poczytac watki na forum i wiadomo z kim warto a gdzie zdarzyc się moze niespodzianka zamiast oszczedzic z 400 zł polecam wykup wycieczki w prawdziwym biurze bo co da oszczędnosc kilku złotych gdy zamiast tygodnia wracamy po 5 dniach z tak długo oczekiwanego urlopu do domu wściekli :) lub w egipcie toczycie otwartą walkę z rezydentami o hotel jaki wykupiliście...
    • moge poopowiadać hotel biednie zadbany dziennie okurzany przeciw robactwó - śmierdzi jak na śląskiej ulicy podlewany też dziennie - gnojówką jakąś - śmierdzi - ale kwiaty rosną klimatyzacja działa jak złoto chyba że się komuś zachce 24 stopni - wtedy zaczyna śmiedzieć. jedzenia w bród. jak ktoś wie jak sobie zaplanować dietę nie bedzie narzekał na brak urozmaicenia - [ale uwaga na kartofle - niedobre fuj.. za to ryż lepszy] dużo rosjan, za duzo rosjan jest skromnie również z animac...
    • Każda oferowana wycieczka do Egiptu przez Sky Club zawiera ubezpieczenie KL.Czy osoba wykupująca u nich wycieczkę otrzymuje jakiś certyfikat tego ubezpieczenia?Czytałem na stronce kliniki medycznej w Hurgadzie, że w przypadku wizyty należy ze sobą zabrać koniecznie paszport+polisę.Na ile przed wyjazdem otrzymuje się wszystkie dokumenty jak bilety na samolot(czy nie powinno się wcześniej podać numeru paszportu?),wspomniana polisa ubezpieczeniowa KL.Lecę do Egiptu po raz pierwszy stąd te ...
    • [11:42:08] ja: dziendobry ja z pytaniem. w jakiej cenie jest wiza egipska? [11:42:21] Anna Szymon napisał(a): 18$ [11:42:56] ja : a dlaczego wbijana jest wiza wartosci 15 dolarów? [11:43:24] ja : i większość osob płaci 15 dolarów? [11:43:56] Anna Szymon napisał(a): [ponieważ mamy 3$ za serwiz tzn. za auto,matyczne wbicie wizy [11:44:02] Anna Szymon napisał(a): klienci nie stoja w kolejce [11:44:15] ja : aha. a czemu nie jesteśmy o tym powiadamiani? [11:44:30] ja : i nie dajecie nam mo...
    • Witam Wczoraj o godzinie 20 miałam poleciec do Hurgady z biurem Sky club liniami Prima charter. Zamiast tego wyladowałam w hotelu w Warszawie. Lot odwołano. Teraz wszyscy jesteśmy w hotelu. Nie wiadomo o której wylecimy na razie jest wiadomość ze o 20 jak dalej bedzie nie wiadomo. Nikt nic nie wie. Wiem ze zaraz zaczniecie gadac ze biura byle jakie ze linie nie takie. No coz taka mamy mentalnośc narzekania. Jedynie jest dobre to ze nie koczujemy na lotnisku tylko w przyjemnych wa...
    • Jadę pierwszy raz, mam pewne obawy co do przeszłości zarządu biura...Ale myślę, że wszystko będzie ok. Czy ktoś z Was już był gdzieś z tym biurem?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się