Forum Turystyka Świat Tunezja
ZMIEŃ
      sky club

sky club

(3 wyniki)
    • uważajcie na te biuro skracaja wyloty nawet o 15 godzin płaciłam za wylot z lotniska w czwartek o godz 17,15 bo taki miałam bilet a skrucili wczasy i wyleciałam w srode o 3,00 w nocy super za co my płacimy teraz jestem w kropce czy uznaja mi reklamacje jakim prawem zabieraja ludziom dzień za który jest opłacony nocleg i wyzywienie za wczasy z rodzina zapłaciłam 13,000 zł. najlepiej wziąść kase i wypad z kraju może ktoś juz był w takiej sytuacji i podpowie mi jak mam dokonac rekl...
    • Czesc dostalam odpowiedz na temat rozkladu lotow wakacje 2008. Witam serdecznie, Podaję wstępne godziny wylotu : do Tunezji 05.06.2008 Wylot Warszawa 18:05 lądowanie Monastir 21:10 ( zbiórka w czwartek, godz. 16.05) Powrót wylot Monastir 14:00 lądowanie Warszawa 17:10 Przypominam o konieczności potwierdzenia godzin lotu telefonicznie na 24 godz. przed wylotem. Zbiórka na lotnisku 2 godz. przed wylotem czyli o 16.05 ( w czwartek) przy stanowisku SKY CLUB. Po oka...
    • Lece 5 czerwca na wczasy do monastiru.Niestety nie znam rozkladu lotow.Moze ktos z was juz wie w jakich godzinach wylatuje samolot z warszawy do tunezji. Za kazde info z gory dziekuje. Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się