Forum Dom Kuchnie i łazienki
ZMIEŃ
      spadek

spadek

(5 wyników)
    • Witam , Marzy mi się prysznic prostokątny w jednym z narożników mojej łazienki na równi z podłogą , zastanawiam się nad dwoma rzeczami : 1)czy bardziej funkcjonalnie bedzie zrobienie "spadu" z płytek które będą jednakowe jak podłoga, czy zainstalować specjalne płyty "samoczyszczące" które można dobrać kolor-ktora z tych opcji jest tańsza? 2)gdzie mogę dostać drzwi - szybę ,do takich prysznicy, bo raczej widzę gotowe prysznice. Będę wdzięczna za pomoc i poradę. Pozdrawiam!
    • Kupiłam mieszkanie nowe. W łazience jest zrobiony odpływ pod wannę z prawej strony pod ścianą. A ja sobie wymyśliłam brodzik i to pod ścianą lewą (odległość ok. 2 metrów). Czy jest możliwe przeniesienie takiego odpływu? On wychodzi z ziemi (z betonu)...
    • niedlugo czeka mnie generalny remont łazienki, robię sobie teraz projekt nowej i tak pomyslałam, czy jest możliwe przesunięcie sedesu w inne miejsce niz w ktorym stal do tej pory???? tak o jakiś metr w bok? jest to technicznie możliwe?jak myslicie?
    • prosze o porade. moj projektant proponuje mi prysznic w lazience ale bez brodzika i bez drzwi. podobno obeecnie tak sie to wlasnie robi. jaka jest wasza opinia na takie rozwiazanie?czy nie nalezy sie obawiac ze z czasem sasiadowi na dole zacznie kapac na nos. dodam ze jest to mieszkanie typu rama h.bardzo prosze o wasze opinie.
    • Aby moja łazienka była funkcjonalna sedes musi stanąc w odległości około 2,5- 3 m od pionu kanalizacyjnego. Spadek oczywiście jest zachowany. Natomiast nie wiem czy taka odległość nie jest za duża i czy nie bedzie jakiś problemów. Grubośc rury kanalizacyjnej jest 11 cm. Czy ktoś może miał podobny problem??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się