REKLAMA
REKLAMA
Gazeta.pl
Poczta
Forum
Wiadomości
Sport
Plotek
Kobieta
Dziecko
Moto
Wyborcza.pl
Zaloguj się
Aktualności
Avanti24
Najnowsze wiadomości
Wiadomości plotek
Trendy
Moda kobieca
Makijaż
Paznokcie
Fryzury
Tuba.fm
Towarzyskie
Nauka zdolna
Next
Środowisko
Biznes
Technologia
Nauka
Gazeta.pl
Buzz
G.pl
Przepisy
Next
Moda
Ażurowe baleriny
Marynarki na wiosnę
Wiosenne sukienki
Kobiece sweterki
Szare sneakersy
Modne mokasyny
Kardigany na wiosnę
Kremy z filtrem
Kurtki na wiosnę
Buty trekkingowe
Kwietniki i donice
Meble turystyczne
Kwieciste obrazy
Huśtawki i fotele wiszące
Co wziąć na kemping
Wyposażenie balkonu i ogrodu
Elegancki stolik kawowy
Niezbędne narzędzia ogrodnicze
Wiosenne dekoracje okna
Eleganckie koszule
Dom
Narożniki do salonu
Lampy sufitowe do sypialni
Minimalistyczne wnętrza
Najmodniejszy kolor do salonu
Wyprzedaż H&M Home
REKLAMA
REKLAMA
Forum
Zdrowie
Tarczyca dorosłych i dzieci
ZMIEŃ
stawy
REKLAMA
stawy
(1 wynik)
Czy macie bóle mięsni i stawów?
(4)
Biorę od XII 2007 Euthyrox 50. Tsh w XII 2007 wynosiło 5,25. Mimo to czasem bolą mnie jeszcze
stawy
i mięsnie. Kiedyś te bóle były częstsze. Np. dziś rano wstałam i bolą mnie kolana i łokcie.
Pokaż wątki z forum:
wszystkie
Zdrowie
Borelioza
Zdrowie kobiety
Reumatoidalne Zapalenie Stawów
Dysplazja stawów biodrowych
Ortodoncja
Hashimoto
Homeopatia
Rehabilitacja dzieci
Zapalenie wątroby typu C
Candida
Migrena
Fibromialgia
Medycyna Naturalna
Służba zdrowia
Choroby tarczycy i hashimoto
DEPRESJA - cafe "pod szczurem"
Ortopedia i rehabilitacja
Tarczyca dorosłych i dzieci
Anoreksja i bulimia
Depresja
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Zaloguj się kontem Gazeta.pl
Zaloguj przez Facebook
Zaloguj przez Google
REKLAMA
REKLAMA
Kategorie
Najnowsze wątki
Więcej forów
Więcej na tym forum
Tagi
Aktywne
Aktualności i Media
Auto-Moto
Czas Wolny, Hobby
Dom
eDziecko
Eksperckie
FotoForum
Gospodarka
Kobieta
Komputery
Kuchnia
Kultura
Mężczyzna
Na emigracji
Na każdy temat
Nauka i edukacja
Ogłoszenia
Pomoc
Praca
Regionalne
Religia
Społeczeństwo
Sport
Towarzyskie
Turystyka
Tylko dla dorosłych
Ukryte
Zdrowie
Zwierzęta
Mamy nastrój przefpogromowy
Zełeński odsyła order
Czy studia stomatologiczne powinny byc bezpłatne?
Co lepsze dla Polski?
nie wiedziałem, że kiedykolwiek to napiszę czy
Obcierka parkingowa :)
Mundial, a mało znana historia Polski
Co Amerykanie robią najlepiej od wszystkich
Żeby rozwiać wątpliwośc
Poniedziałek jest już jutro
Polska powinna mieć własną broń atomową
ciekawe czy w pozn szpitalach też są saloniki VIP?
OT proponuję forum Auto Moto im. wagi
Juszczenko i Kuczma też zwrócili nam orła bielego
Tego zazdroszczono zachodowi
Fałszywi przyjaciele
Tabletki wczesnoporonne WolnaAborcja.com
Tabletki poronne na aborcję online WolnaAborcja
Gdzie Słowianie?
No ale Vini Jr. dal czadu
Brawa dla Prezydenta Nawrockiego
Jedna trzecia Polaków będzie singlami
Kawały na dzień dobry
Gdyby nie fundusze europejskie...
Gdzie kupić tabletki na aborcję? WolnaAborcja.com
Sklep z tabletkami poronnymi WolnaAborcja.com
Zyczenia Imieninowe.
demokratura
Zalew botów w komentarzach
Najładniejsze popularne imię - 2025; etap I
choroba afektywna dwubiegunowa
Choroby tarczycy i hashimoto
Diabetycy
Epileptycy - łączmy się!!!
Grypa
Medycyna Naturalna
Migrena
Niepłodność
Ortodoncja
Ortopedia i rehabilitacja
Służba zdrowia
Stomatologia
Uzależnienia
Zapalenie wątroby typu C
Zdrowie
Zespol Jelita Nadwrazliwego
DEPRESJA - cafe "pod szczurem"
Partnerstwo i seks
Borelioza
Borelioza - alternatywnie.
Reumatoidalne Zapalenie Stawów
powroty z otchłani
AHC naprzem. hemiplegia dziec.
Alergia
bóle kręgosłupa
Candida
chirurgia plastyczna
Choroby immunologiczne
Choroby nerek
Chroniczne zmęczenie
guru
brak snu
syndykat
leszek
stypendium socjalnego
napady zimna
zupa szparagowa
mundial
ludzie dobrej
kiermasz
terier irlandzki
utylizacja
zastrzyki hormonalne
wieprzowina
trociny
danuta hübner
urząd pracy
silnik wankla
ile kalorii
fair
absolwent biologii
trzecia klasa
krasne
zanik kości
gospodarka wielkiej brytanii
guzy nerek
prawdy bujdy czarne dziury
brak powietrza
bermudy
jednostki funduszy
Proszę o pomoc w interpretacji wyników
Usunięta tarczyca - prośba o pomoc
Czy to nadczynność? Co zrobić aby nie tyć? Pomocy!
Czy to Hashimoto?
bardzo proszę o interpretacje badań.
Wynik czy jest się czym martwic
Czy to tarczyca?
powrót do tematu tarczycy prośba o int. wyników
mała objętość tarczycy i ft3 na minusie.
REKLAMA