REKLAMA
REKLAMA
Gazeta.pl
Poczta
Forum
Wiadomości
Sport
Plotek
Kobieta
Dziecko
Moto
Wyborcza.pl
Zaloguj się
Aktualności
Avanti24
Najnowsze wiadomości
Wiadomości plotek
Trendy
Moda kobieca
Makijaż
Paznokcie
Fryzury
Tuba.fm
Towarzyskie
Nauka zdolna
Next
Środowisko
Biznes
Technologia
Nauka
Gazeta.pl
Buzz
G.pl
Przepisy
Next
Moda
Ażurowe baleriny
Marynarki na wiosnę
Wiosenne sukienki
Kobiece sweterki
Szare sneakersy
Modne mokasyny
Kardigany na wiosnę
Kremy z filtrem
Kurtki na wiosnę
Buty trekkingowe
Kwietniki i donice
Meble turystyczne
Kwieciste obrazy
Huśtawki i fotele wiszące
Co wziąć na kemping
Wyposażenie balkonu i ogrodu
Elegancki stolik kawowy
Niezbędne narzędzia ogrodnicze
Wiosenne dekoracje okna
Eleganckie koszule
Dom
Narożniki do salonu
Lampy sufitowe do sypialni
Minimalistyczne wnętrza
Najmodniejszy kolor do salonu
Wyprzedaż H&M Home
REKLAMA
REKLAMA
Forum
Zdrowie
Tarczyca dorosłych i dzieci
ZMIEŃ
stawy
REKLAMA
stawy
(1 wynik)
Czy macie bóle mięsni i stawów?
(4)
Biorę od XII 2007 Euthyrox 50. Tsh w XII 2007 wynosiło 5,25. Mimo to czasem bolą mnie jeszcze
stawy
i mięsnie. Kiedyś te bóle były częstsze. Np. dziś rano wstałam i bolą mnie kolana i łokcie.
Pokaż wątki z forum:
wszystkie
Zdrowie
Borelioza
Zdrowie kobiety
Reumatoidalne Zapalenie Stawów
Dysplazja stawów biodrowych
Ortodoncja
Hashimoto
Homeopatia
Rehabilitacja dzieci
Zapalenie wątroby typu C
Candida
Migrena
Fibromialgia
Medycyna Naturalna
Służba zdrowia
Choroby tarczycy i hashimoto
DEPRESJA - cafe "pod szczurem"
Ortopedia i rehabilitacja
Tarczyca dorosłych i dzieci
Anoreksja i bulimia
Depresja
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Zaloguj się kontem Gazeta.pl
Zaloguj przez Facebook
Zaloguj przez Google
REKLAMA
REKLAMA
Kategorie
Najnowsze wątki
Więcej forów
Więcej na tym forum
Tagi
Aktywne
Aktualności i Media
Auto-Moto
Czas Wolny, Hobby
Dom
eDziecko
Eksperckie
FotoForum
Gospodarka
Kobieta
Komputery
Kuchnia
Kultura
Mężczyzna
Na emigracji
Na każdy temat
Nauka i edukacja
Ogłoszenia
Pomoc
Praca
Regionalne
Religia
Społeczeństwo
Sport
Towarzyskie
Turystyka
Tylko dla dorosłych
Ukryte
Zdrowie
Zwierzęta
Zełeński odsyła order
Trafiony zatopiony?
OT - no to teraz niech ukraina utworzy
Mamy nastrój przefpogromowy
Obcierka parkingowa :)
Mundial, a mało znana historia Polski
Żeby rozwiać wątpliwośc
Poniedziałek jest już jutro
Na tropie rusofobii
Zabawa kalendarzowa – 18 czerwca
Polska powinna mieć własną broń atomową
OT proponuję forum Auto Moto im. wagi
Juszczenko i Kuczma też zwrócili nam orła bielego
Większość Polaków za odebraniem Zelenskiemu orderu
Bardella w Polsce
10 lat temu Brytyjczycy zagłosowali za brexitem
Tabletki wczesnoporonne WolnaAborcja.com
Arthrotec gdzie kupić? WolnaAborcja.com
Brak wachy w sowku
Brak ochoty na seks i problemy z erekcją
To będzie dla niej znaczące
Sklep z tabletkami poronnymi WolnaAborcja.com
wątek o wszystkim
Cytotec gdzie kupić? WolnaAborcja.com
Czy Ukraina jest potrzebna Polsce i odwrotnie?
Moje i Wasze nowe wymyślone imiona
Kiedy pani Damięcka
Atak ukraińskich dronow na Moskwę.
Fałszywi przyjaciele
Gdzie kupić tabletki na aborcję? WolnaAborcja.com
choroba afektywna dwubiegunowa
Choroby tarczycy i hashimoto
Diabetycy
Epileptycy - łączmy się!!!
Grypa
Medycyna Naturalna
Migrena
Niepłodność
Ortodoncja
Ortopedia i rehabilitacja
Służba zdrowia
Stomatologia
Uzależnienia
Zapalenie wątroby typu C
Zdrowie
Zespol Jelita Nadwrazliwego
DEPRESJA - cafe "pod szczurem"
Partnerstwo i seks
Borelioza
Borelioza - alternatywnie.
Reumatoidalne Zapalenie Stawów
AHC naprzem. hemiplegia dziec.
Alergia
bóle kręgosłupa
Candida
chirurgia plastyczna
Choroby immunologiczne
Choroby nerek
Chroniczne zmęczenie
DDA
canon i350
masażyści
musiałaby oddać
danych
zespół drażliwego jelita
lutego problemy
wysokie puls
serdecznik
zaburzenia równowagi
pszenne
maturzyście
lipowa
objawy anemii
puree
złamanie kości
jako opiekun
sałatka z tuńczykiem
miejskiego
co trzeci
pracownik administracji
punkcja lędźwiowa
pkt
education
sok z marchwi
krzesło
tokio hotel
malmö
boli ucho
st moritz
ofertą
Proszę o pomoc w interpretacji wyników
Usunięta tarczyca - prośba o pomoc
Czy to nadczynność? Co zrobić aby nie tyć? Pomocy!
Czy to Hashimoto?
bardzo proszę o interpretacje badań.
Wynik czy jest się czym martwic
Czy to tarczyca?
powrót do tematu tarczycy prośba o int. wyników
mała objętość tarczycy i ft3 na minusie.
REKLAMA