REKLAMA
REKLAMA
Gazeta.pl
Poczta
Forum
Wiadomości
Sport
Plotek
Kobieta
Dziecko
Moto
Wyborcza.pl
Zaloguj się
Aktualności
Avanti24
Najnowsze wiadomości
Wiadomości plotek
Trendy
Moda kobieca
Makijaż
Paznokcie
Fryzury
Tuba.fm
Towarzyskie
Nauka zdolna
Next
Środowisko
Biznes
Technologia
Nauka
Gazeta.pl
Buzz
G.pl
Przepisy
Next
Moda
Ażurowe baleriny
Marynarki na wiosnę
Wiosenne sukienki
Kobiece sweterki
Szare sneakersy
Modne mokasyny
Kardigany na wiosnę
Kremy z filtrem
Kurtki na wiosnę
Buty trekkingowe
Kwietniki i donice
Meble turystyczne
Kwieciste obrazy
Huśtawki i fotele wiszące
Co wziąć na kemping
Wyposażenie balkonu i ogrodu
Elegancki stolik kawowy
Niezbędne narzędzia ogrodnicze
Wiosenne dekoracje okna
Eleganckie koszule
Dom
Narożniki do salonu
Lampy sufitowe do sypialni
Minimalistyczne wnętrza
Najmodniejszy kolor do salonu
Wyprzedaż H&M Home
REKLAMA
REKLAMA
Forum
Zdrowie
Tarczyca dorosłych i dzieci
ZMIEŃ
stawy
REKLAMA
stawy
(1 wynik)
Czy macie bóle mięsni i stawów?
(4)
Biorę od XII 2007 Euthyrox 50. Tsh w XII 2007 wynosiło 5,25. Mimo to czasem bolą mnie jeszcze
stawy
i mięsnie. Kiedyś te bóle były częstsze. Np. dziś rano wstałam i bolą mnie kolana i łokcie.
Pokaż wątki z forum:
wszystkie
Zdrowie
Borelioza
Zdrowie kobiety
Reumatoidalne Zapalenie Stawów
Dysplazja stawów biodrowych
Ortodoncja
Hashimoto
Homeopatia
Rehabilitacja dzieci
Zapalenie wątroby typu C
Candida
Migrena
Fibromialgia
Medycyna Naturalna
Służba zdrowia
Choroby tarczycy i hashimoto
DEPRESJA - cafe "pod szczurem"
Ortopedia i rehabilitacja
Tarczyca dorosłych i dzieci
Anoreksja i bulimia
Depresja
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Zaloguj się kontem Gazeta.pl
Zaloguj przez Facebook
Zaloguj przez Google
REKLAMA
REKLAMA
Kategorie
Najnowsze wątki
Więcej forów
Więcej na tym forum
Tagi
Aktywne
Aktualności i Media
Auto-Moto
Czas Wolny, Hobby
Dom
eDziecko
Eksperckie
FotoForum
Gospodarka
Kobieta
Komputery
Kuchnia
Kultura
Mężczyzna
Na emigracji
Na każdy temat
Nauka i edukacja
Ogłoszenia
Pomoc
Praca
Regionalne
Religia
Społeczeństwo
Sport
Towarzyskie
Turystyka
Tylko dla dorosłych
Ukryte
Zdrowie
Zwierzęta
Mamy nastrój przefpogromowy
Zełeński odsyła order
Trafiony zatopiony?
OT - no to teraz niech ukraina utworzy
Co lepsze dla Polski?
Obcierka parkingowa :)
Mundial, a mało znana historia Polski
Żeby rozwiać wątpliwośc
Poniedziałek jest już jutro
Zabawa kalendarzowa – 18 czerwca
Polska powinna mieć własną broń atomową
OT proponuję forum Auto Moto im. wagi
Juszczenko i Kuczma też zwrócili nam orła bielego
Większość Polaków za odebraniem Zelenskiemu orderu
Misoprostol + Mifepristone zestaw WolnaAborcja.com
Wysyłka tabletek poronnych w 24h WolnaAborcja.com
Nie ma Izery będzie Polon
Up!
niesamowite
Jak świętują Obamowie, a jak Trumpowie
Co Amerykanie robią najlepiej od wszystkich
Zabawa kalendarzowa – 19 czerwca
Ukraińcy stają się przedwojennymi Żydami
Wieczorowe Technikum Chemiczne - B. Śniadeckich
Po co dawać a potem zabierać
Tabletki wczesnoporonne WolnaAborcja.com
OT - Czy Ukraińcy nas szanują?
Tak nie można się pomylić
Firma do budowy zakładu przemysłowego Katowice
Resentymenty
choroba afektywna dwubiegunowa
Choroby tarczycy i hashimoto
Diabetycy
Epileptycy - łączmy się!!!
Grypa
Medycyna Naturalna
Migrena
Niepłodność
Ortodoncja
Ortopedia i rehabilitacja
Służba zdrowia
Stomatologia
Uzależnienia
Zapalenie wątroby typu C
Zdrowie
Zespol Jelita Nadwrazliwego
DEPRESJA - cafe "pod szczurem"
Partnerstwo i seks
Borelioza
Borelioza - alternatywnie.
Reumatoidalne Zapalenie Stawów
AHC naprzem. hemiplegia dziec.
Alergia
bóle kręgosłupa
Candida
chirurgia plastyczna
Choroby immunologiczne
Choroby nerek
Chroniczne zmęczenie
DDA
zwoleń
chocianów
ogórki w musztardzie
klucze
lustracji
anonse
yakitori
arbiter
towarzyskie
legrandem
nietolerancja glutenu
billing
dokumentację koncernu
praca na wakacje
ach
czeska lipa
comercial
headhunterzy
tęsknota
murator
śmietnik
filologia angielska
haima
kapuśniak z młodej kapusty
przepisu
flebologia
narządy rodne
mieszkania za złotówkę
kijowie
kadrą zarządzającą
Proszę o pomoc w interpretacji wyników
Usunięta tarczyca - prośba o pomoc
Czy to nadczynność? Co zrobić aby nie tyć? Pomocy!
Czy to Hashimoto?
bardzo proszę o interpretacje badań.
Wynik czy jest się czym martwic
Czy to tarczyca?
powrót do tematu tarczycy prośba o int. wyników
mała objętość tarczycy i ft3 na minusie.
REKLAMA