urazy

(5 wyników)
  • Witam, Miałam dziwny uraz tydzień temu, mianowicie siedząc na miejcu kierowcy siłowałam się z pasem, którego mechanizm zamarzł. Przechyliłam głowę, wgięłam rękę do tyłu i próbowałam cwyciągnąc pas z mechanizmu, ciągnęłam cyklicznie, mocnymi szarpanymi ruchami i nagle poczułam przeszywający ból w mięsniu czworobocznym (trójkąt nad łopatką, łącżący szyję z ramieniem). na następny dzień, aż do dziś boli, piecze, boli także przy skręcie głową w przeciwną stronę-nie widac krwiaka ani opuchliz n...
  • prawie 3 tyg temu przewróciłam się w autobusie. Poślizgnełam się i uderzyłam pieszczela o kant stopnia wejściówego.zarobiłam tym samym 2 duże siniaki trochę mniejsze od średnicy szklanki. Nie byłam u lekarza bo ból minął nim dojechałam do domu i nigdy w takich sprawach nie nachodziłam lekarzy. Niczym też nie smarowałam bo nigdy w życiu tego nie robiłam. Ale do rzeczy Siniaki obecnie zeszły prawie całkowicie a podczas smarowania nogi wyczułam dłonią zgrubienie w miejscu jednego siniaka i jest ...
  • uraz?(6)

krotko opisze problem: od kilku dni(2) boli mnie hmmmm, lopatka/ramie, ale jakos tak dziwnie. czuje ból-ucisk przez co nie mogę wykonywac pelnych ruchow reka. dodatkowo ten bol jest tak jakby tępy i przeszywa mi calą rękę(jakby cos uciskało nerw?)-nie mam pojecia, w kazdym badz razie boli mnie od ramienia (a wlasciwie łopatki) po nadgarstek. czy ktos ma pomysly co to mzoe byc? i jak mozna usmierzyc bol? kiedys bedac nastolatka mialam cos podobnego-pojawilo sie przy naglym wstawani...
  • Witam, tydzien temu ,idac wpadlam prawa noga do ok 30 cm dziury bo bylo ciemno, cos mi trzelilo lekko w ledzwiowym odcinku kregoslupa, ,lekko mnie pobolewa , ale najgorsze jest to ze od tego czasu , czuje takie zimno, szczypanie, od pasa w dol, jakby mnie ktos poparzyl ,mimo ze cialo mam zimne, a posladki wrecz lodowate , tak jakby ktos mnie nasmarowal spirytusem czy amolem, ,do tego mam zimna lewa dlon, i tez takie szczypanie palcow jakby, bardzo sie boje, bylam juz w szpitalu ...
  • Prosze o kontakt na maila, mojego gazetowego, jako do absolwentki kierunku medycyny i kursu ginekologicznego mam do ciebie bardzo wazne pytanie - bardzo mi zalezy, nie zyw do mnie urazy za ostatnie przejscia - dziekuje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się