w tabletkach

(3 wyniki)
  • Będę uprawiać poletko endometrium .... średnio mam 4-6mm maksymalnie (bez wspomagania lub po różnych lekach), działało na mnie tylko przyjmowanie hormonów w zastrzykach przed inseminacją oraz przed hodowlą pęcherzyków do in vitro. Obecnie biorę viagrę w globulkach od 6 d.c. przez cztery dni. Zobaczymy co z tego wyniknie :) poza tym biorę estrogeny w plastrach oraz w tabletkach. zatem jestem królikiem doświadczalnym :-) napiszę później jak poszło Wawa\Invimed\rok starań w klinice\3in...
  • Witajcie, wszystkie doświadczone porażka dziewczyny proszę o pomoc. Kiedy mozna zaczac kolejny proces przed IVF po pierwszym nieudanym? 11 marca test okazal sie negatywny, lekarz powiedzial mi, ze jezeli chce(a chce jak najszybciej) to tylko czekac na @ i zaczynamy. Fajnie, ze tak szybko bo z wielu przyczyn bardzo mi sie spieszy, ale czy to nie za wczesnie, czy mój organizm nie musi sie jakoś zregenerować po całej stymulacji i hormonach po transferze(brałam estrogen w tabletkach i progesteron...
  • Kupiłam sobie ten syrop ale jak go stosować w jakim dniu cyklu .Napiszcie prosze jak on działa i czy wam może pomógł.Dzisiaj mam 7 d.c będe bardzo wdzięczna za pomoc .Jeszcze jedno pytanie czy można go łączyć z olejem z wiesiołka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się