Forum Zdrowie Migrena
ZMIEŃ
      w tabletkach

w tabletkach

(7 wyników)
    • tylko szkoda, ze jeszcze trzeba dlugo czekac... www.leki.senior.pl/80,0,Obiecujace-efekty-nowego-leku-na-migrene,6941.html
    • Imbir(7)

Ostatnio słyszałam, że wypuszczono na rynek imbir w tabletkach. Próbował ktoś? Pozdrawiam meg22
    • Witam Moja mama cierpi na migreny już od 35lat,migreny trwają średnio od 12 do 24godzin a bywa ze i 2dni.Mama zażywała wiele leków przeciwbólowych do niedawna ból zmniejszał się po Saridonie niestety organizm się już do niego przyzwyczaił.(Leki typu Imigran w ogóle jej nie pomagają) ostatnio Ketonal w zastrzykach był pomocny, ale ból przechodził dopiero po paru godzinach. Mama trafiła do nowego neurologa, który zaproponował jej Migpriv i Flunarizine. Nie zażywała jeszcze tych le...
    • Chciałem odziękować medce za zasugerowanie mi bólu klastrowego.Zacząłem szperać w necie i znalazłem wiele interesujących stron an ten temat.Jest niezła strona neuroland.com/ha/ ale niestety po angielsku.Niestety z tego cu czytam to raczej nic nowego sie nie dowiecie.Zainteresowala mnie natomiast tabela triptanow.Napisane jest ze stosuje sie je w tych bólach.Wiem że Zomig to też triptan.Czy wiecie może coś wiecej na ten temat?Może jest coś ciekawego napisane w ulotce w Zomigu?Szc...
    • Witajcie, czy możecie mi powiedzieć czym (w działaniu) różni się Maxalt od np. Zomigu czy Imigranu? Te dwa ostatnie leki brałam i pomagają, chociaż nie zawsze, poza tym strasznie długo muszę czekać na efekt (ok. 3 godz.) Może Maxalt byłby lepszy? Pozdr.
    • Witam, W związku z tym, iż jestem po raz pierwszy oficjalnie na forum „Migrena”, chciałabym wszystkich serdecznie przywitać. Nieoficjalnie już od dłuższego czasu przeglądam to forum, które ze względu na swoją tematykę jest mi niestety bardzo bliskie. Z migreną walczę mniej lub bardziej skutecznie już około 15 lat. Wypróbowałam już chyba większość lekarstw, bez rezultatu. Przeciwbólowo pomaga mi jedynie imigran, choć nienawidzę go brać, bo czuję się później po nim fatal...
    • Dzieczyny podpiszcie sie prosze ktorej z was pomagaja leki z grupy sumatriptanow (Imigran, Imitrex). Ja sie zglaszam pierwsza;-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się