Forum Dom Developerzy: Warszawa
ZMIEŃ
      wilga

wilga

(7 wyników)
    • Witam, zastanawiam sie nad kupnem mieszkania w nonej inwestycji edbudu na osiedlu wilga VII czy moze ktoś kupił juz tu mieszkanie??A może ktoś ma coś ciekawego do napisania otej inwestycji czekam na odpowiedzi
    • czy spoldzielnia goclaw-lotnisko oddaje klucze do mieszkan na tym osiedlu? bo mi jak dotad aneksuja tylkko umowe, a konca budowy bloku nie widac (prawde mowiac jestem zalamana, bo wplacilam pieniadze, ale mieszkania nie zyskalam)... optymistycznie - moze w lecie w przyszlym roku bede mogla sie wprowadzic?
    • Czy któryś z moich przyszłych (dajbóg) sąsiadów z tzw. zadania 4.1 na osiedlu Wilga VII ma ochotę nawiązać kontakt, aby rozpocząć wreszcie na poważnie dyskusję, jak doprowadzić tę budowę do stanu końcowego? Czytałem poprzednie wątki, przepraszam z góry autorów niedoczytanych dokładnie, ewentualnie konstruktywnych tekstów, ale większość to czcze gadulstwo, które nic nie da. W naszym zadaniu 55 lokatorów posiada umowę na 66 mieszkań. Jesteśmy więc w stanie wysunąć pod adresem główne...
    • Czy ktoś może posiada jakieś informacje na temat tej inwestycji?
    • Mam pytanie, 1.Czy wie ktoś jaki będzie czynsz za metr w mieszkaniach 3 pietrowych? Cos mowili o 5.5zł za metr, ale czytałem na jednym wątku, że na Wildze płaci się 10zł z metra. 2.Czy ktoś dostał już klucze do mieszkań najbliżej Trasy Siekierkowskiej? 3.Czy dobrze robię jeśli zmieniłem odrębną własność na spółdzielcze prawo do lokalu. W ten sposób chcę oszczędzić na notariuszu. W moim przypadku notariusz kosztowałby 6 tys zl. Pozdr. M.
    • W dodatku >NIERUCHOMOŚCI< do Rzeczpospolitej z dnia 24.03.2003 (strona D8), pani Anna Plewicka-Szymczak z Mostostalu-Export stwierdziła, że "mieszkania są sukcesywnie oddawane". Proszę tych co otrzymali mieszkania, żeby się zgłosili i napisali: kiedy i w jakim budynku mieszkania otrzymali. Pozwoli to zweryfikować fantazje pracowników Mostostalu-Export o "sukcesywnym oddawaniu" mieszkań. I druga sprawa: Ta sama pani twierdzi, że Klienci "wpłacali około 60 proc. ceny" miesz...
    • kochani,moja sąsiadka powiadomiła mnie, ze podobnież źle zostały podpisane umowy ze stoenem i pradu i ciepłej wody nie bedzie jeszcze długo. czy cos wiecie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się