Forum Auto-Moto Motocykle
ZMIEŃ
      zaciski

zaciski

(9 wyników)
    • Czy wymiana klocków przód jest skomplikowana? Jeśli nie to jest coś na co trzeba uważać i wiedzieć przez zabraniem się za to?
    • Witam, mam pytanie czy warto zakladac taki zacisk: moto.allegro.pl/item153242530_zacisk_hamulcowy_los_king_lub_inne_mz.htm l do etz 250, jest 2tloczkowy ale z lzejszego sprzetu. Pozdro ;)
    • Mam problemy z odpowietrzeniem tylnego zacisku - proszę o rady
    • Witajcie! Mam mały kłopot. Musiałem (jakiś czas temu) zdjąć koło i teraz je założyłem. Wszystko pięknie, ale nie mogę założyć zacisków na tarcze, bo klocki znajdują się w tej "zaciśniętej" pozycji. Jak mam je rozepchać.. Spuścić płyn czy jak? P,M
    • Witam od początku w moim kawasaki przy jeśdzie po dziurach słychać odgłos z przedniego zawieszenia. Jak kiwam motor na postoju nic nie stuka, ale jak jadę np przez przejazd kolejowy trochę szybciej to coś wali-takjakby. Dodatkowo przy hamowaniu przodem jak mocno docisnę hamulec to słychac taki dziwny odgłos jakby coś tarło o metal. Tarcza jest Ok klocki sa ok,- sprawdzałem. Zastanawiam sie czy to nie łożyskow przednim kole??? Ale luzu chyba nie ma koło. Może ktoś miał podobny prob...
    • witam, bylem zmuszony ostatnio wyciagnac kolo z moto na kilka dni. po ponownym zamontowaniu i udaniu sie na przejazdzke zauwazylem, ze hamulce sa zapowietrzone. jak sie je odpowietrza? suzuki gsx 600f '93
    • Witam, kilka tygodni temu kupiłem transalpa 650 - z motorkiem coś prawdopodobnie się kiedyś działo i nie ma prawego lusterka... Problem polega na tym, że kupiłem nowe lusterko ale nie ma w co go wkręcić:-() Znajomi "znawcy" twierdzą, że wkręca się je w pompę hamulcową ściągnąłem kilka zdjęć i wygląda, że chyba rzeczywiście tak jest- mam zatem pytanie czy ktoś ma może taką pompę lub inny element w który mocuje sie lustro, ewentualnie może jakieś namiary na kogoś kto to ma za rozsąd...
    • Mam dwie tarcze hamulcowe ale przednie kolo ciekzo mi chodiz bo najpradopodobniej wykladziny oceiraja o tearcze zbyt mala szczelina. Czy czekac az to sie wszystko ulozy poprzez zdarcie czy lepiej cos pokobminowac. Szczerze wkurz amnie to bo na sucho chce zakrecic przendim kolem a jeb..anstwo ciezko zrobi jedne obrot i staje. Ogolnie bedzie mialo to wplyw na spalanie pcozesic na przyspieszenie oraz na predkosc jak je poluzowac
    • Witam wszystkich! Mam malutki problem: Podczas drobnej wywrotki skrzywilem delikatnie tarcze hamulcowa... W zasadzie na oko nic nie widac, dopiero jak motocykl jedzie to mozna zauwazyc lekkie odchyly od pionu. Problemem jest jednak fakt, ze dzwignia hamulca zrobila sie baardzo miekka i mozna hamowac dopiero za drugim "pompowaniem". Motor ma przejechane jakies 8 tys km i nie wiem, czy mam kupic nowke tarcze (ale wtedy ta druga bedzie lekko wyzlobiona) czy moze uzywana?? A moze...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się