Dodaj do ulubionych

Avene - wielkie rozczarowanie

06.03.03, 15:09
Sugerując się m. in. opiniami na forum nabyłam sobie kosmetyki Avene - i
niestety, porażka... Jeszcze raz okazało się, ze co jednemu pasuje, innemu
nie:(
Mam tłustą, ale jednocześnie przesuszoną skórę, ze skłonnościa do złuszczania
się. Pani w aptece poradziła mi Clean AC z Avene lub Effidrate La Roche
Posay. Zdecydowałam się na to pierwsze, szczerze mówiąć dlatego, że był z nim
w promocji zmywacz do twarzy dla tłustej cery.
Po dwóch dniach używania tego zestawu zaczęła mi "złazić" skóra na całej
twarzy. Zmywacz natychmiast odstawiłam (jest dosyć "tępy" w nakładaniu, nie
pieni się w ogóle i chyba za bardzo jak na mnie wysusza). Kremiku używam
tylko na dzień i tylko na tzw. strefę T. Kupiłam sobie za to mocno
nawilżający krem na noc Hydraoxygen poczciwego polskiego AA i od razu jest
lepiej:)
MIałyście może podbone doświadczenia z Avene?
Acha, a propos giełdy, to chętnie oddam komuś mój zmywaczyk, bo ja juz go
używać raczej nie będę...
Obserwuj wątek
    • naturella Re: Avene - wielkie rozczarowanie 06.03.03, 16:01
      Oj, to ja ten zmywaczyk chętnie bym wzięła - chciałam spróbować. Może kupić od
      Ciebie? Albo się na coś zamienimy?
      • elf Re: Avene - wielkie rozczarowanie 06.03.03, 16:21
        No nie będę Ci go przecież sprzedawać, zwłaszcza że go już używałam, a poza tym
        dostałam w promocji:)
        Jak masz coś czego nie używasz, to możemy się zamienić, jak nie - to po prostu
        Ci go dam. Napisz do mnie na elf@gazeta.pl
    • Gość: konyo Re: Avene - wielkie rozczarowanie IP: 136.173.122.* 06.03.03, 16:56
      hej Elf, czy Ty zakupilas krem Cleanance???
      Bo jesli tak, to jest to krem z kwasami do skory problemwej i ma po nim jak
      najbardziej "zlazic skora".
      Wiec jesli szukalas dobrego kremu nawilzajacego, to po prostu nie ta bajka...

      A zmywaczek rzeczywiscie daj komus kto doceni ze powyzszy:
      a)nie pieni sie - i nie szczypie w oczy!
      b)b.dobrze zmywa makijaz

      Ja juz zacynam drugie opakowanie zmywaczka i nie planuje zmieniac...
      pozdrowienia,mam nadzieje ze nastepnym razem trafisz lepiej i bedzie ok:)
      konyo
      • elf Re: Avene - wielkie rozczarowanie 06.03.03, 17:50
        Kupiłam krem Clean AC. To nie jest Cleanance z kwasami do złuszczania, tylko
        krem nawilżająco-łagodzący, taki do użytku po intensywnych zabiegach na skórze,
        mający za zadanie łagodzić ich efekty. Czy ma jakieś kwasy??? Nic takiego na
        nim nie było napisane! Ale jeszcze w domu dokładnie przyjrzę się ulotce....
    • Gość: ada Re: Avene - wielkie rozczarowanie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.03.03, 17:53
      Jest jeszcze 50 w kompakcie, cudo, świetnie się rozprowadza, czego nie mogę
      powiedzieć o 60, dla mnie beznadziejna, biała papa na twarzy
      • Gość: ada Re: Avene - wielkie rozczarowanie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.03.03, 17:55
        Przepraszam pomyliłam wątki, miało być gdzie indziej
        • Gość: katrina Re: Avene - wielkie rozczarowanie IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.03.03, 18:12
          a czego to dotyczyło, bo brzmiało ciekawie?
          • Gość: ada Re: Avene - wielkie rozczarowanie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.03.03, 19:42
            Chodzoło mi o blokery słoneczne Avene, jest ten wątek dzisiaj poruszony
            • Gość: katrina Re: Avene - wielkie rozczarowanie IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.03.03, 21:49
              a to zajrzyj tam jeszcze, zadam Ci pytanie.
    • clint2 Re: Avene - wielkie rozczarowanie 07.03.03, 22:46
      bardzo chwalę sobie firmę AVENE za serię cleanance ( do skóry tłustej)
      nie używam jednak kremu z kwasami bo strasznie podrażnia skórę
      HITY:
      emulsja oil free CLEANANCE
      krem do mycia twarzy

      no i bezapelacyjnie woda termalna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka