Dodaj do ulubionych

sprawdzam se cus :)

29.09.04, 13:45
Nakarm głodne dziecko
Obserwuj wątek
    • klymenystra i jeszcze raz 29.09.04, 13:48

    • klymenystra cholercia 29.09.04, 13:49

    • klymenystra buuu 29.09.04, 13:51

    • klymenystra ooo 29.09.04, 13:54

      • Gość: o Re: ooo IP: *.intertele.pl 29.09.04, 15:39
        .
      • Gość: złośliwy Re: ooo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.04, 13:06
        no no uczy się dziecko html'a , linka se kce do sygnaturki wkleić tongue_outPPP szkoda ze jeszcze bardziej nie zasyfiasz forum... poza tym na jakich forach NIE siedisz ?? bo chyba na wszystkich jestes i wpeirpzasz sie w dyskusje niezaleznie od tego czy masz cos madrego do powiedzenia czy nie... taka madrala co to jej sie wydaje ze wszstkie rozumy zjadla bo skonczyla dobre liceum i byla dlugo na stypenidium... nie lubie cie bo jestes bardziej przemądrzała ode mnie,a ja już grubo przesadzam
    • ted.allrightsreserved Re: sprawdzam se cus :) 01.10.04, 14:17

      validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.plb.pl%2F

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka