16.05.20, 04:09

Ktoś powie, że to niemożliwe i że abstrakcja. Ale w jednym bloku, w Białymstoku, to się dzieje naprawdę. Otóż organizujący 'lajwa' podpuszczony przez widzów, co jakiś czas zeruje dla żartu donejtowe konto Janka sugerując mu - wraz z esmesami widzów - że kolejne wpłaty nie będą już 'kradzione' jeśli założy na głowę garnek i będzie trąbił. I Janek w to wierzy i to realizuje. Ma niespełna 50 lat i ponoć jest sprawy umysłowo.
Jest oczywiście w trakcie lajwów wypity, więc może stąd ten nieogar.

Oglądam ich bardzo fragmentarycznie więc naprawdę nie wiem, czy to jakaś ukierunkowana na zarobek zaawansowana prowokacja menelstwa, czy realia życia upośledzonych przez alkohol. Janek w swojej złości wygląda bardzo wiarygodnie.


www.youtube.com/channel/UCiiihKdwyH5bW-5_tIqehPQ/videos


https://i.ytimg.com/vi/uYTtUf_BBLQ/hqdefault.jpg
Obserwuj wątek
  • tomek.150 Re: . 16.05.20, 04:25

   Oglądam ich bardzo fragmentarycznie więc naprawdę nie wiem, czy to jakaś zaawansowana prowokacja menelstwa ukierunkowana na zarobek, czy realia życia upośledzonych przez alkohol. Janek w swojej złości wygląda bardzo wiarygodnie.

   ------------


   Mimo wszystko uważam, że wie, że kasowanie donejtów jest prowokacją i zakłada garnek dla podtrzymania zainteresowania i dalszego zarobku. Jakoś ciągle wierzę w ludzki rozsądek wink.

  • tomek.150 Re: . 16.05.20, 04:40

   Może trochę w kontrze do tego co wcześniej napisałem.
   Gdyby to była długa historia można by było mieć większą pewność co do emocji uczestników. Ale to są 'lajwy' których początek miał miejsce ledwie kilka tygodni temu.
   Więc Janek może być w tym nieogarnięciu prawdziwy niestety.
   Niestety.

  • tomek.150 Re: . 17.05.20, 02:28

   Nie będę tego wątku więcej podbijał wink

   Uważam, że Janek wie, że uczestniczy w społecznej grze, i że zakłada garnek na ten swój przepity łeb nie licząc na jego magiczne działanie, tylko na litość i życzliwość donejterów.
   Mówiąc innymi słowy, wierzę w resztki inteligencji Janka.Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka