markus.kembi Re: i ja tez 21.03.06, 16:33 A ja chciałbym żeby nie było <a href="forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=36024" target="_blank">Kaczyńskich</a> Odpowiedz Link Zgłoś