Dodaj do ulubionych

test suwaczka

23.02.09, 22:49

Obserwuj wątek
    • anetan Re: test suwaczka -dlaczego nie działa????? 23.02.09, 22:50
      może ktoś doradzi coś smile ?????
      • anetan Re: test suwaczka -dlaczego nie działa????? 23.02.09, 22:53
        gdy przed wysłaniem wiadomości klikam na "PODGLĄD" to widzę obrazek
        z suwaczka.... ale już po wysłaniu widać tylko to co jest poniżej sad
        • anetan Re: test suwaczka -dlaczego nie działa????? 23.02.09, 23:01
          skróciłam adres na tiny.pl i znowu nic smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka