anetan Re: test suwaczka -dlaczego nie działa????? 23.02.09, 22:50 może ktoś doradzi coś ????? Odpowiedz Link Zgłoś
anetan Re: test suwaczka -dlaczego nie działa????? 23.02.09, 22:53 gdy przed wysłaniem wiadomości klikam na "PODGLĄD" to widzę obrazek z suwaczka.... ale już po wysłaniu widać tylko to co jest poniżej Odpowiedz Link Zgłoś
anetan Re: test suwaczka -dlaczego nie działa????? 23.02.09, 23:01 skróciłam adres na tiny.pl i znowu nic Odpowiedz Link Zgłoś