Dodaj do ulubionych

a jednak da sie budowac ladnie ...

19.06.05, 00:51
...tylko czemu u nas stawiane sa klocki !!!! Wladze miasta powinny wymagac czegos od budujacych nowe sklepy np.:
www.paiz.gov.pl/nowosci/?id_news=337&lang_id=2
Obserwuj wątek
    • dayrek sklepy, sklepy, sklepy 19.06.05, 05:32
      a kto w nich bedzie kupował? bezrobotni ...
      • bartosowa Re: sklepy, sklepy, sklepy 20.06.05, 10:27
        Zbuduj fabrykę, zatrudnij bezrobotnych i przestań marudzić!
        • dayrek Fabryki nie zbuduje, nie mam kasy 20.06.05, 22:12
          ale za to zatrudniam osoby na umowe zlecenie, w ten sposob staram sie pomagać,
          bo tyle moge. I NIE MARUDZE. Kazdemu pomagam, jezeli moge bo wiem ze jest
          cieżko. Pozdrawiam
        • dayrek Ciekawe w jaki sposób Ty starasz sie pomoc 20.06.05, 22:13
          ??
      • blackvader Re: sklepy, sklepy, sklepy 27.06.05, 12:48
        > a kto w nich bedzie kupował? bezrobotni ...

        Nie! Kupowali beda tam pracujacy. A najwiecej pieniedzy zostawia Ci najlepiej zarabiajacy. Ci ktorzy teraz na zakupy jezdza do Rzeszowa, Lublina. Bezrobotnie beda zatrudniani w porzadnych sklepach. Lokalnie sprzedawcy, pracownicy beda na handlu zarabiac pieniadze ktore w wiekszosci wydadza w naszym regionie. NA tym to mniejwiecej polega. W starej Europie struktura zatrudnienia wyglada mniejwiecej o tak:
        Szwecja: usługi — 65,1%, przemysł i budownictwo — 23,3%, rolnictwo i leśnictwo — 3,1%;
        Niemcy: usługi - 58,5%, przemysł - 38,4%, rolnictwo - 3,1%.

        A u nas? Przemysl pewnie z 50 - 70 % Wiec nie pisz, ze pracy przybedzie tylko od nowych fabryk. Wazny jest harmonijny rozwoj , a u nas handel i uslugi zostalu daleko z tylu za przemyslem.

        --
        Pozdrawiam Marcin
        www.mt-site.prv.pl
        "Światłość świeci w ciemności, jednakże wyprzeć jej nigdy nie zdoła"
    • mw28 Re: a jednak da sie budowac ladnie ... 20.06.05, 20:31
      A ja myśle ze władze tylko czekają aż ktoś przyjdzie i coś kolwiek wybuduje i
      nie pytają nawet jak to będzie wyglądać, co najwyżej mogą jeszcze pocałować w
      tyłek "dobroczyńce" za oto że na ich terenie chce co kolwiek budować.

      A tak wogule to wszystko do się zrobić ładnie jak ma się nie ma dupy zamiast głowy.
      • jegor333 Re: a jednak da sie budowac ladnie ... 20.06.05, 23:02
        problem który opisałeś nosi formalną nazwę "kultu cargo". Kult ten został
        odkryty przez etnografów po II wojnie świat. na tych wyspach Oceanii, gdzie w
        czasie walk z Japończykami stacjonowali żołnierze USA. Tubylcy zaobserwowali
        wówczas warczące ptaki, które dostarczały na wyspy żywność, nardzędzia,
        maszyny, urzadzenia itp. Ptaki przestawały przylatywać, kiedy wojska opuściły
        wyspę, ale tubylcy zamiast powrócić do dawnych zajęć nadal palili ogniska,
        karczowali pasy startowe i modlili się, aby te ptaki wraz ze swoimi podarkami
        powróciły na ich wyspę. Inaczej mówiąc w sytuacji władz St. W. można długo
        czekać, aż pojawi się ktoś z daleka, kto za nas rozwiąże nasze problemy. Więc
        czekajmy, powodzenia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka