blackvader 19.06.05, 00:51 ...tylko czemu u nas stawiane sa klocki !!!! Wladze miasta powinny wymagac czegos od budujacych nowe sklepy np.: www.paiz.gov.pl/nowosci/?id_news=337&lang_id=2 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dayrek sklepy, sklepy, sklepy 19.06.05, 05:32 a kto w nich bedzie kupował? bezrobotni ... Odpowiedz Link Zgłoś
bartosowa Re: sklepy, sklepy, sklepy 20.06.05, 10:27 Zbuduj fabrykę, zatrudnij bezrobotnych i przestań marudzić! Odpowiedz Link Zgłoś
dayrek Fabryki nie zbuduje, nie mam kasy 20.06.05, 22:12 ale za to zatrudniam osoby na umowe zlecenie, w ten sposob staram sie pomagać, bo tyle moge. I NIE MARUDZE. Kazdemu pomagam, jezeli moge bo wiem ze jest cieżko. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
blackvader Re: sklepy, sklepy, sklepy 27.06.05, 12:48 > a kto w nich bedzie kupował? bezrobotni ... Nie! Kupowali beda tam pracujacy. A najwiecej pieniedzy zostawia Ci najlepiej zarabiajacy. Ci ktorzy teraz na zakupy jezdza do Rzeszowa, Lublina. Bezrobotnie beda zatrudniani w porzadnych sklepach. Lokalnie sprzedawcy, pracownicy beda na handlu zarabiac pieniadze ktore w wiekszosci wydadza w naszym regionie. NA tym to mniejwiecej polega. W starej Europie struktura zatrudnienia wyglada mniejwiecej o tak: Szwecja: usługi — 65,1%, przemysł i budownictwo — 23,3%, rolnictwo i leśnictwo — 3,1%; Niemcy: usługi - 58,5%, przemysł - 38,4%, rolnictwo - 3,1%. A u nas? Przemysl pewnie z 50 - 70 % Wiec nie pisz, ze pracy przybedzie tylko od nowych fabryk. Wazny jest harmonijny rozwoj , a u nas handel i uslugi zostalu daleko z tylu za przemyslem. -- Pozdrawiam Marcin www.mt-site.prv.pl "Światłość świeci w ciemności, jednakże wyprzeć jej nigdy nie zdoła" Odpowiedz Link Zgłoś
mw28 Re: a jednak da sie budowac ladnie ... 20.06.05, 20:31 A ja myśle ze władze tylko czekają aż ktoś przyjdzie i coś kolwiek wybuduje i nie pytają nawet jak to będzie wyglądać, co najwyżej mogą jeszcze pocałować w tyłek "dobroczyńce" za oto że na ich terenie chce co kolwiek budować. A tak wogule to wszystko do się zrobić ładnie jak ma się nie ma dupy zamiast głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
jegor333 Re: a jednak da sie budowac ladnie ... 20.06.05, 23:02 problem który opisałeś nosi formalną nazwę "kultu cargo". Kult ten został odkryty przez etnografów po II wojnie świat. na tych wyspach Oceanii, gdzie w czasie walk z Japończykami stacjonowali żołnierze USA. Tubylcy zaobserwowali wówczas warczące ptaki, które dostarczały na wyspy żywność, nardzędzia, maszyny, urzadzenia itp. Ptaki przestawały przylatywać, kiedy wojska opuściły wyspę, ale tubylcy zamiast powrócić do dawnych zajęć nadal palili ogniska, karczowali pasy startowe i modlili się, aby te ptaki wraz ze swoimi podarkami powróciły na ich wyspę. Inaczej mówiąc w sytuacji władz St. W. można długo czekać, aż pojawi się ktoś z daleka, kto za nas rozwiąże nasze problemy. Więc czekajmy, powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś