Moglabym dzisiaj zrobic jakis bannerek z serduszkami, różyczkami, całuskami i calym tym "pipapo", ktore do tego nalezy - ale to juz bylo i wystarczy.
Byl czas kiedy bylo tutaj szalenstwo i sklepy mialy z tego niemale profity - moda sie skonczyla... serduszka, różyczki i wszelkiego rodzaju milosne wyznania na garnuszkach, "papierkach", lizakach, czekoladkach mozna kupic przez caly rok i nikogo to juz nie bawi...