Dodaj do ulubionych

Walentynki 2013

14.02.13, 12:08
Moglabym dzisiaj zrobic jakis bannerek z serduszkami, różyczkami, całuskami i calym tym "pipapo", ktore do tego nalezy - ale to juz bylo i wystarczy.
Byl czas kiedy bylo tutaj szalenstwo i sklepy mialy z tego niemale profity - moda sie skonczyla... serduszka, różyczki i wszelkiego rodzaju milosne wyznania na garnuszkach, "papierkach", lizakach, czekoladkach mozna kupic przez caly rok i nikogo to juz nie bawi...

https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-1u9-8053.jpg
Obserwuj wątek
    • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 12:20
      https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-1ua-ae1e.jpg

      "miłość jest najlepszym lekarstwem"

      i tak przez caly rok... codziennie nowy obrazek... to jaka to roznica, czy jest to 14 lutego czy inny dzien? zdaje sie, ze w kraju tez publikuja te rysunki...
    • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 13:59
      https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-1ub-fa24.jpg

      "Miłość to: wielkie szczęście, kiedy ona powraca z podróży"

      o! to dla mnie... big_grinbig_grinbig_grin
      • czarek_sz Re: Walentynki 2013 14.02.13, 17:21
        Szarpnąłem się na czerwone róże dla swojej no i na wylewne życzenie, oczywiście szczere smile wszystkim zakochanym, kochającym i kochanym wszystkiego dobrego smile
        Ze strony Ojca miałem Dziadka Walentego, zmarł na raka przed moimi narodzinami. Musiał być bardzo kochliwy bo pozostawił po sobie siódemkę. Ojciec jest ostatni żyjący.
        • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 20:37
          No ale roznie to bywa.... zawsze nie ma sielanki...

          https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-1ue-4335.jpg

          Miłość jest... czasami piekłem
          • al-szamanka Re: Walentynki 2013 14.02.13, 21:06
            Szczególne mniemanie o Walentynkach ma Felix. Oznajmił dzisiaj, że: W imię Ojca i Syna, Walentynki są po to, aby nie gniła cebula
            Nie mam konceptu, co do znaczenia tych niezwykłych słów, na pewno stoi za nimi głębokie przemyślenie smile
            • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 21:16
              https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-1uf-1177.gif

              Milosc to... kiedy on wypełni jej serce piosenką
              • al-szamanka Re: Walentynki 2013 14.02.13, 21:22
                Na niektórych forach ludzie muszą się nadzwyczajnie kochać, jako ze wyjątkowo często napełniają się piosenkami
                • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 21:29
                  Bo jesli spiewac nie potrafia, wtedy moga pomoc you tuby... big_grin
    • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 21:48
      http://s14.directupload.net/images/130214/l9b2n82w.gif

      Miłość to... "zamknąć" go w sercu
      • al-szamanka Re: Walentynki 2013 14.02.13, 21:53
        m.maska napisała:

        > http://s14.directupload.net/images/130214/l9b2n82w.gif
        >
        > Miłość to... "zamknąć" go w sercu


        Oooo, jaki piesio.
        Piesio, marsz do Szopki big_grinbig_grinbig_grin
        • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 22:01
          Ona go tuli w zastepstwie chyba.... wink
      • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 22:04
        https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-1ug-98e6.jpg

        Miłość to... wspólnie przeżywać stress podczas sobotnich zakupów

        u mnie odpada... widocznie nie ma milosci sad zadnych wspolnych zakupow, przelatuje przez sklep jak blyskawica i to najczesciej w czwartek albo w piatek
        • al-szamanka Re: Walentynki 2013 14.02.13, 22:09
          m.maska napisała:

          > https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-1ug-98e6.jpg
          >
          > Miłość to... wspólnie przeżywać stress podczas sobotnich zakupów
          >
          > u mnie odpada... widocznie nie ma milosci sad zadnych wspolnych zakupow, przelat
          > uje przez sklep jak blyskawica i to najczesciej w czwartek albo w piatek


          Ale za to obsługiwana jesteś niczym królowa - kawa do łóżka, obiadek pod nos i świeże, obrane owoce, gdy tylko zastukasz łyżeczką w talerzyk. Jeśli to nie miłość, to jak to nazwać?
          • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 22:12
            al-szamanka napisała:

            >
            > Ale za to obsługiwana jesteś niczym królowa - kawa do łóżka, obiadek pod nos i
            > świeże, obrane owoce, gdy tylko zastukasz łyżeczką w talerzyk. Jeśli to nie mił
            > ość, to jak to nazwać?

            Aaaaa to tak.... no chyba milosc... kiedy wracam z podrozy, swieze owoce zawsze na mnie czekaja i swiezo zaparzona kawa takze...
            • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 22:15
              https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-1uh-4781.jpg

              Miłość to... prawdziwie rozpieszczać ją podczas weekendu...

              łeeee.... a mnie codziennie tak kawę podaje...
          • al-szamanka Re: Walentynki 2013 15.02.13, 20:55
            al-szamanka napisała:

            > m.maska napisała:
            >
            > > https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-1ug-98e6.jpg
            > >
            > > Miłość to... wspólnie przeżywać stress podczas sobotnich zakupów
            > >
            > > u mnie odpada... widocznie nie ma milosci sad zadnych wspolnych zakupow, p
            > rzelat
            > > uje przez sklep jak blyskawica i to najczesciej w czwartek albo w piatek
            >
            >
            > Ale za to obsługiwana jesteś niczym królowa - kawa do łóżka, obiadek pod nos i
            > świeże, obrane owoce, gdy tylko zastukasz łyżeczką w talerzyk. Jeśli to nie mił
            > ość, to jak to nazwać?


            Od wczoraj meczy mnie jednak pewna myśl i dlatego muszę Ci zadać pytanie, na które oczekuję konkretnej odpowiedzi: czy to wszystko serwowane jest w galowym stroju... hmm, fartuszku?
            • m.maska Re: Walentynki 2013 15.02.13, 20:57
              al-szamanka napisała:

              >
              > Od wczoraj meczy mnie jednak pewna myśl i dlatego muszę Ci zadać pytanie, na kt
              > óre oczekuję konkretnej odpowiedzi: czy to wszystko serwowane jest w galowym
              > stroju... hmm, fartuszku?


              ...chyba zartujesz AL, fartuszek? kojarzy mi sie ze sluzba, nie ma czegos takiego u mnie w domu...
              • al-szamanka Walentynki niefartuszkowe 15.02.13, 21:24
                m.maska napisała:

                > al-szamanka napisała:

                czy to wszystko serwowane jest w g
                > alowym
                > > stroju... hmm, fartuszku?

                >

                > ...chyba zartujesz AL, fartuszek? kojarzy mi sie ze sluzba, nie ma czegos takie
                > go u mnie w domu...


                Aaaa, coś mi się pomyliło, bo slyszalam, że w niektórych domach pani domu musi tak paradować. Po co tak, nie mam pojęcia, mi kojarzy się to tylko z niezdrowymi układami.
                • m.maska Re: Walentynki niefartuszkowe 15.02.13, 21:30
                  to co? a jak przychodzi ktos z wizyta, to pani domu zaklada pewnie swiezy fartuszek, zeby bylo "dostojnie"...
    • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 22:19
      https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-1ui-5f63.jpg

      Miłość to... na wszelki wypadek dać mu parasol, żeby nie zmókł

      może być ewentualnie też peleryna wink
      • al-szamanka Re: Walentynki 2013 14.02.13, 22:22
        m.maska napisała:

        > https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-1ui-5f63.jpg
        >
        > Miłość to... na wszelki wypadek dać mu parasol, żeby nie zmókł
        >
        > może być ewentualnie też peleryna wink



        A co, lepiej niech nie moknie, bo jak kataru dostanie to koniec świata będzie, katastrofa, powódź, trzęsienie ziemi i nie wiadomo, co jeszcze
        • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 22:26
          czyli to nie z miłości a z wyrachowania? shock
          • al-szamanka Re: Walentynki 2013 14.02.13, 22:36
            m.maska napisała:

            > czyli to nie z miłości a z wyrachowania? shock

            Atam, od razu z wyrachowania. Spokój chce mieć i bastabig_grin
    • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 22:24
      https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-1uj-2297.jpg

      Miłość to... "utwierdzać" go w przekonaniu, że jest supermenem...
      • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 22:24
        m.maska napisała:

        > https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-1uj-2297.jpg
        >
        > Miłość to... "utwierdzać" go w przekonaniu, że jest supermenem...

        uuups... że jest JEJ supermenem
        • al-szamanka Re: Walentynki 2013 14.02.13, 22:34
          m.maska napisała:

          > m.maska napisała:
          >
          > > https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-1uj-2297.jpg
          > >
          > > Miłość to... "utwierdzać" go w przekonaniu, że jest supermenem...
          >
          > uuups... że jest JEJ supermenem


          Ciężkie to zadanie, bo przecież każdy z nich myśli że supermanem jest, wiec zwykle utwierdzanie jest takie pospolite. Trzeba się rzeczywiscie wysilać, ja nigdy na takie zabawy nie miałam czasu
          • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 22:53
            podbijać piłeczkę? shock nie chciałoby mi się, chyba że dla zabawy...
    • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.13, 23:29
      Wlasnie otworzylam bombonierke moich ulubionych czekoladek "Ti amo" od Sarotti... no i przypomnialo mi sie, ze tez cos dostalam... Mon Chéri i tak juz tradycyjnie... ale Ti amo - to jest to....
    • typografik Re: Walentynki 2013 15.02.13, 23:33
      A miłości jak ludzie nie potrafili sobie okazywać, tak nadal nie potrafią. Zamiast całego tego badziewnego barachła, lepiej komuś dać wyraźnie odczuć, że jest dla niego ważną osobą zawsze. Nie tylko w ,,dzień targowy" wink
      • m.maska Re: Walentynki 2013 15.02.13, 23:38
        Milosc, sympatia, przyjazn przezywaja upadek - wazne jest, czy sie oplaca i pokazowe akcje...
        Przebrzmialy Walentynki, za chwile bedzie 8 marca... i podobne przedstawienie...
    • m.maska Re: Walentynki 2013 14.02.14, 19:22
      ....a tak to było w ubiegłym roku... jak wiadomo miłość kieruje się zawsze tymi samymi prawami... dlatego podciągam ten wątek smile
      • al-szamanka Re: Walentynki 2013 14.02.14, 20:06
        Fajnie powspominać i pośmiać się przy okazjibig_grin
        No i jeszcze raz się upewnić, że nigdy nie miałam i nie mam fartuszka
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka