Dodaj do ulubionych

Migawki;-)

23.06.17, 18:55
Kalispera, piatek wieczor,nic sie nie dzieje,poza tym ze jutro konczy sie Ramadan big_grin
To se powspominam wakacjewink
Wlasnie bylismy na kolejnym spacerze w starym miescie Rhodes,kiedy zauwazylam przez jedna z 11 bram nowy obiekt w porcie, ktorego przedtem zdecydowanie nie bylo.https://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/ue/ka/ax5j/ZROH00WJEPJ9jEV7BB.jpg
Obserwuj wątek
    • a74-7 Re: Migawki;-) 23.06.17, 19:28
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/ue/ka/ax5j/iEWtSx5Q20sk5NgEtB.jpg
      A w srodku 1200 pracownikow, kilka wind, 3 baseny, galeria ze szklana podloga na zewnatrz,potezny ekran na zewnatrz na gornym pokladzie i cala masa luksusowych cudow.
    • a74-7 Re: Migawki;-) 23.06.17, 19:57
      No i jako ciekawostka- najwiekszy pasazerski statek wplynal do Gdyni, bedzie co podziwiac wink
      Wiekszy od naszej Princess o 400 pasazerowbig_grin
      biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/norwegian-getaway-najwiekszy-wycieczkowiec-przyplynal-do-gdyni/brncqk
    • a74-7 Re: Migawki;-) 23.06.17, 22:31
      Al, ja tez udusila bym sie w tym konglomeracie smile
      Za duzo, za ciasno na raz.
      Widzialam jak towarzystwo wysypalo sie z tego molochu :
      wszedzie staly kolejki- do bram starego miasta, do taksowek, do city bus ktory wozil turystow dookola Rhodees....
      Zadnych wielkich rejsow nie przewiduje ;-D big_grin
      • al-szamanka Re: Migawki;-) 23.06.17, 22:45
        A czas na statku regulowany jest porami posiłków... hmm, wielka mi atrakcja.
        I nic nie mogę na to, że takie wielkie statki zawsze kojarzyły mi się z ogromnym chlewem.
          • m.maska Re: Migawki;-) 24.06.17, 00:57
            A ja nie wykluczam, ze kiedys dam sie zaokretowac w nadziei, ze nie bedzie to az tak wielkie... fiordy norweskie jednak najlepiej ogladac od strony wody.
            Poza tym, pamietam jak bylysmy na Gibraltarze i czekalysmy na busik, ktory zawiozlby nas w gore - powiedziano nam, ze takcih kilka tego dnia zawinelo do portu i dlatego busikow mniej, bo to cale towarzystwo wysypalo sie i chcialo w koncu cos innego obejrzec niz wode i luksusowe wyposazenie statku.

https://fs5.directupload.net/images/user/170624/fanztjqa.jpg

Wenecja - Plac Sw.Marka i Costa Magica... zaslonila widok na lagune wink
            • al-szamanka Re: Migawki;-) 24.06.17, 08:27
              m.maska napisała:

> https://fs5.directupload.net/images/user/170624/fanztjqa.jpg
              >
              > Wenecja - Plac Sw.Marka i Costa Magica... zaslonila widok na lagune wink

Obejrzeli sobie Plac św.Marka z wysokości statku, sfotografowali, a potem mówią tacy, że byli w Wenecji big_grin
    • a74-7 Re: Migawki;-) 24.06.17, 10:04
      Idea jest dobra- codziennie inny port (milage trudny do pokonania samochodem,dla powierzchownego obejrzenia i strzelenia sobie slitfoci na tle).
      W relatywnym " luksusie" bo podane jedzonko,zadbano o program wieczorny; basen nad glowa, mozna potanczyc w ramach gimnastyki,widok hotelowy_ z oknem na morze _,to co jest np.wazne dla mojego starego w planowaniu urlopu ;
      Ale dla oceny czy to dla nas -trzeba zobaczyc wlasnym okiem ten tlum wylewajacy sie z kolosa big_grin
      Perspektywa ogladania tego w kazdym porcie przez 21 dni- nie dla mnie.
      Ladna fota masko,stare i "nowe: smile
      • m.maska Re: Migawki;-) 24.06.17, 10:20
        Lat temu X... no prawie 40 bo w 1979 bylam na rejsie wzdluz wschodniego wybrzeza Japonii. Tak jak piszesz, idea jest dobra. Kiedy my spimy, nasz wehikul przemieszcza sie i budzimy sie juz w innym porcie. Ale to byl statek rosyjski a pasazerow bylo ok. 300 moze 350 - to bylo do objecia, tym bardziej, ze cala polska grupa zaczela sie poznawac juz na lotnisku w Warszawie a w kolei transsyberyjskiej doszla do nas jeszcze niewielka grupa Bulgarow(chyba 27 osob). Mnie sie ten sposob wtedy podobal, wlasnie dlatego, ze hotel plynal z nami i mozna bylo zobaczyc to co najciekawsze w Japonii wlasnie nie sterczac w korkach na autostradach, no i balangi kazdego wieczoru na pokladzie - bylo sie mlodym, to sie chcialo - ale z tych kolosow teraz wysypuja sie wylacznie emeryci.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka