Dodaj do ulubionych

Dzis Dzien Matki w Polsce

26.05.20, 19:03
Ktora z pan jeszcze cieszy sie obecnoscia Mamy - mam nadzieje ,ze nie zapomniala wink
Mnie nawet wspolne zdjecia nie zostaly...to jakby bardzo odlegle czasy....pewnie zbyt wczesnie sie usamodzielnilam....wyjechalam ...
W Uk obchodzilysmy Dzien Matki w marcu ,moje dziecko nigdy nie zapomina....wink
https://s12.directupload.net/images/200526/7xx6mow6.jpg
Obserwuj wątek
    • a74-7 Re: Dzis Dzien Matki w Polsce 27.05.20, 19:57
      Tak Zero, to moja corka smile
      Z pierwszego malzenstwa, "maz w piachu" ,jak by to Urszula Dudziak powiedziala....
      Brzydka nie jest, fakt.smile
      Gdybys mial jeszcze jakies pytania, wal spokojnie, lepsza prawda u zrodla , niz poczta pantoflowa typu jedna baba drugiej babie...
      Mam nadzieje ze zaspokoilam ciekawosc, a ty jako postepowy europejczyk dorzucisz nowa barwe do swojej palety kolorow smile
      • al-szamanka Re: Dzis Dzien Matki w Polsce 27.05.20, 20:19
        a74-7 napisał:

> Tak Zero, to moja corka smile
        > Z pierwszego malzenstwa, "maz w piachu" ,jak by to Urszula Dudziak powiedziala
        > ....
        > Brzydka nie jest, fakt.smile
        > Gdybys mial jeszcze jakies pytania, wal spokojnie, lepsza prawda u zrodla , ni
        > z poczta pantoflowa typu jedna baba drugiej babie...
        > Mam nadzieje ze zaspokoilam ciekawosc, a ty jako postepowy europejczyk dorzucis
        > z nowa barwe do swojej palety kolorow smile

Rozumiem, że nie wytrzymał i nawet do dziecka się przyczepił.
        • a74-7 Re: Dzis Dzien Matki w Polsce 28.05.20, 14:01
          Spokojnie, Al, wyjasnie kilka faktow, bo po tylu latach to 'polskie ' weszenie sensacji ,sledzenie po forach i dlubanie w cudzym zyciu nas juz nie bawi ,nawet nie pytamy ktore studia, jaka praca, ile zarabiaja i czyj plot ma wiekszy status....ze mamusia to dozorczyni ; a samochod to samochod , niekoniecznie status ....
          kiedys moj stary wozil drabine jagiem ,no!
          big_grin
          A to bylo tak( pay attention Mr. Z wink
          Pierwszy maz Wegier , przyjechal jako male baby z rodzicami w '56.
          Ja przyjechalam w '75 jako mlode dziewcze .Do rodziny . Z dwoma walizkami.
          Przenioslam sie do Londynu.
          Slub byl!!! W tamtych czasach slub byl compulsory, jak wiadomo.
          Corka narodzila sie z "glebokiej wegierskiej przyjazniwink kilka lat po slubie, bo mielismy inne priorytety.
          Ale wypadki chodza po ludziach...Sucho, bo nie lubie dlubac w ranach.
          Drugi maz (made in Poland) posiada swietna relacje z corka ,adopcja przeprowadzona .
          Corka jest wartosciowym czlowiekiem , uroda tu mniej wazna .
          Nie imponuja mi ploty, autka w jakimkolwiek kolorze ,ale prawym czlowiekiem moge sie zawsze zachwycic , niekoniecznie musi byc z PIS.smile

Mlodsze wydanie of my Baby
          https://s12.directupload.net/images/200528/gpbdatvd.jpg
          Mam nadzieje ,ze zaspokoilam ciekawosc ogolu i skoncza sie pasjanse kto z kim,kiedy i jak wink
          A zakulisowe weszenie po forach ,nawet tych juz zamknietych - zostawmy dla ludzi malutkich.
          • m.maska Re: Dzis Dzien Matki w Polsce 28.05.20, 14:56
            a74-7 napisał:

> Mlodsze wydanie of my Baby
            > https://s12.directupload.net/images/200528/gpbdatvd.jpg
            > Mam nadzieje ,ze zaspokoilam ciekawosc ogolu i skoncza sie pasjanse kto z kim,
            > kiedy i jak wink
            > A zakulisowe weszenie po forach ,nawet tych juz zamknietych - zostawmy dla lud
            > zi malutkich.

Corka - lalka smile
            A jesli chodzi o stan posiadania mnie to osobiscie tak smieszy, ale jednoczesnie, jesli poznaje kogos w stylu moj samochod, moj plot, moj jacht, moja plaza w Acapulco to juz wiem who is who - nie moja bajka. Kazdy sadzi wg siebie, skoro ktos taki odczuwa potrzebe chwalenia sie, tzn. jedno maly zakompleksiony czlowieczek, ktoremu takie rzeczy imponuja - ot i tyle.

"Nie imponuja mi ploty, autka w jakimkolwiek kolorze ,ale prawym czlowiekiem moge sie zawsze zachwycic , niekoniecznie musi byc z PIS.smile"

Nie, nie musi byc z PiS-u i nawet lepiej zeby nie byl, bo oni tez idealni nie sa, ale... nie moze popierac PO bo to juz oznacza, ze slepy idiota - najlepiej politycznie obojetny. smile
            • a74-7 Re: Dzis Dzien Matki w Polsce 28.05.20, 15:42
              To ja juz sie nie odezwe, bo moje poglady sa bardziej skrajne niz PO i PISowskie razem wziete;-D big_grin
              Ale zyjemy w swiecie w ktorym kazdy ma prawo do wlasnego pogladu , wyznania , byle uzywal tego prawa z rozsadkiem wink
              • a74-7 Re: Dzis Dzien Matki w Polsce 28.05.20, 15:49
                I jeszcze odpowiem :
                Dzieki J.L. za zaproszenie ,ale musze odmowic z prostego powodu:

1. Przy takiej roznicy pogladow pewnie ostro wzieli bysmy sie za glowy , za co bardzo dziekuje big_grin big_grin
                2. Sad murowany!!!
                3. Stary bylby zazdrosny ;-Dbig_grin)
                Pozostanmy w bezpiecznej odleglosci, per zero i kalach ;-D
                • m.maska Re: Dzis Dzien Matki w Polsce 28.05.20, 17:15
                  a74-7 napisał:

> I jeszcze odpowiem :
                  > Dzieki J.L. za zaproszenie ,ale musze odmowic z prostego powodu:
                  >
                  > 1. Przy takiej roznicy pogladow pewnie ostro wzieli bysmy sie za glowy , za co
                  > bardzo dziekuje big_grin big_grin
                  > 2. Sad murowany!!!
                  > 3. Stary bylby zazdrosny ;-Dbig_grin)
                  > Pozostanmy w bezpiecznej odleglosci, per zero i kalach ;-D

Oj tak, oj tak... najlepiej na odleglosc kija. I tak za duzo napisalas, za kilka tygodni, miesiecy moze lat wywlec Ci to wszystko ubrane we wlasne fantazje vide ciaganie skapej wiedzy po forach nt. prywatnych spraw AL.
                  • m.maska Re: Dzis Dzien Matki w Polsce 28.05.20, 17:16
                    m.maska napisała:

> a74-7 napisał:
                    >
                    > > I jeszcze odpowiem :
                    > > Dzieki J.L. za zaproszenie ,ale musze odmowic z prostego powodu:
                    > >
                    > > 1. Przy takiej roznicy pogladow pewnie ostro wzieli bysmy sie za glowy ,
                    > za co
                    > > bardzo dziekuje big_grin big_grin
                    > > 2. Sad murowany!!!
                    > > 3. Stary bylby zazdrosny ;-Dbig_grin)
                    > > Pozostanmy w bezpiecznej odleglosci, per zero i kalach ;-D
                    >
                    > Oj tak, oj tak... najlepiej na odleglosc kija. I tak za duzo napisalas, za kilk
                    > a tygodni, miesiecy moze lat wywlec Ci to wszystko ubrane we wlasne fantazje v
                    > ide ciaganie skapej wiedzy po forach nt. prywatnych spraw AL.
                    >

...i zlapie jak wiejski Burek w zeby i bedzie miedlil i obnosil po wszystkichh zagrodach.
                  • al-szamanka Re: Dzis Dzien Matki w Polsce 28.05.20, 17:29
                    m.maska napisała:

> a74-7 napisał:
                    >
                    > > I jeszcze odpowiem :
                    > > Dzieki J.L. za zaproszenie ,ale musze odmowic z prostego powodu:
                    > >
                    > > 1. Przy takiej roznicy pogladow pewnie ostro wzieli bysmy sie za glowy ,
                    > za co
                    > > bardzo dziekuje big_grin big_grin
                    > > 2. Sad murowany!!!
                    > > 3. Stary bylby zazdrosny ;-Dbig_grin)
                    > > Pozostanmy w bezpiecznej odleglosci, per zero i kalach ;-D
                    >
                    > Oj tak, oj tak... najlepiej na odleglosc kija. I tak za duzo napisalas, za kilk
                    > a tygodni, miesiecy moze lat wywlec Ci to wszystko ubrane we wlasne fantazje v
                    > ide ciaganie skapej wiedzy po forach nt. prywatnych spraw AL.

A ja dodam, że uważaj, bo Ci z zemsty za odrzucenie podobiznę córki tak może wymalować, w takim ałtficie i z taką reklamą, że dziewczyna będzie nieszczęśliwa, a Ty wraz z nią. I wielkie szczęście, że nie zna adresu pracy dziecka, bo wcześniej czy później miałaby konfrontację z donosem.
          • al-szamanka Re: Dzis Dzien Matki w Polsce 28.05.20, 17:18
            a74-7 napisał:

> A to bylo tak( pay attention Mr. Z wink
            > Pierwszy maz...

A-74, napisałaś co i jak, oczywiście nigdy Cię o nic nie pytałam, bo to nie mój interes, a tylko i wyłącznie Twoja wola, co zechcesz sama powiedzieć.
            Córka cudo... zazdroszczę pozytywnie i z rozrzewnieniem... bo nie mam.
          • m.maska Re: Dzis Dzien Matki w Polsce 28.05.20, 19:16
            a74-7 napisał:

> Nie imponuja mi ploty, autka w jakimkolwiek kolorze ,ale prawym czlowiekiem mog
            > e sie zawsze zachwycic , niekoniecznie musi byc z PIS.smile
            >

Ten "sort" byl w Polsce od zawsze - tutaj monolog z lat 70-ych a jakze wciaz aktualny... moj samochod, moj jacht, moj pies, moj plot, moja plaza na Malediwach....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka