Gość: potrzebujący
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
11.02.07, 22:19
Potrzebuję lokalu na imprezę ok. 60 ludzi na dowolną sobotę lutego. Większość
sali jest już od dawna zarezerwowana na wesela. Może powstała w Tarnowskich
Górach jakaś nowa restauracja,albo może powstanie, albo w okolicy, nawet poza
T.G. do kilkunastu kilometrów. Cena nie gra roli, ale poziom musi być wysoki.
Może ktoś z Eas zrezygnował z sali w najbliższym czasie. Proszę o pomoc. Ze
względu na nawał pracy nie jestem w stanie przejść wszystkich lokali. Z góry
dziękuję.