Dodaj do ulubionych

potrzebna dobra restauracja

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.07, 22:19
Potrzebuję lokalu na imprezę ok. 60 ludzi na dowolną sobotę lutego. Większość
sali jest już od dawna zarezerwowana na wesela. Może powstała w Tarnowskich
Górach jakaś nowa restauracja,albo może powstanie, albo w okolicy, nawet poza
T.G. do kilkunastu kilometrów. Cena nie gra roli, ale poziom musi być wysoki.
Może ktoś z Eas zrezygnował z sali w najbliższym czasie. Proszę o pomoc. Ze
względu na nawał pracy nie jestem w stanie przejść wszystkich lokali. Z góry
dziękuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: olo Re: potrzebna dobra restauracja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.07, 10:03
      olimpijska u Psiuka dobra i nie droga
    • helenaaa Re: potrzebna dobra restauracja 12.02.07, 15:02
      Może restauracja Daniusia niedaleko kopalni zabytkowej? Tylko nie wiem ile ludzi
      sie tam pomieśći.
      ale ładnie tam jest. :)Miałam tam wesele.
      • Gość: dodo Re: potrzebna dobra restauracja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.07, 17:10
        tylko u PSIUKA
    • Gość: też gość Re: potrzebna dobra restauracja IP: *.stk.vectranet.pl 12.02.07, 21:02
      www.biesiadnik.pl to jest na stroszku tam jest mapka jak trafić
      • Gość: też gość Re: potrzebna dobra restauracja IP: *.stk.vectranet.pl 12.02.07, 21:05
        smakosz w nakle

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka