Gość: konwalka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 16:51 Witam - proszę o adres fajnego sklpeu herbacianego w Sz-nie, gdzie dostanę zaparzacz i dobre herbaty na wagę (takie prawdziwe, bez zapachów i bajerów) Z góry dziękuję za pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dalia_kasia Re: herbaciarnia 15.12.05, 23:02 jedna jest na krzywoustego :)nie mogę ci powiedzieć w którym miejscu bo z pamięcią nie tak, ale to kawałek od przystanku 75 do tużynu :) Odpowiedz Link Zgłoś
malutka19a Re: herbaciarnia 18.12.05, 06:44 co to mojadzielnica i nie kojazezadnej heraciarni...jest hmmm kolo bylegoswiata dziecka jak jest terazsalon ery poprostu musiz przejsc go naokolo pozdrawiam i zycze udanych zakupow i konsumowania:0 Odpowiedz Link Zgłoś
bolita Re: herbaciarnia 20.12.05, 01:47 Ja polecam sklep "Kawa czy herbata" na Krzywoustego w tej części bliżej Turzyna (okolice sklepu "Kopernika"). Duży wybór herbat aromatyzowanych i nie, różnych akcesoriów typu zaparzacze, filiżanki, czajniczki i bardzo miła obsługa. Wiem, że mają też sklep na "Manhattanie" i w okolicy pl. Zamenhoffa, ale ja zawsze chodzę do tego na Krzywoustego, bo mi bardziej po drodze. Odpowiedz Link Zgłoś