mar-zz
18.05.08, 11:19
28 kwietnia zwróciłem się do Pana z prośbą o zweryfikowanie informacji,
zgodnie z którą, w budynku 112 zostały niewłaściwie zamontowane liczniki
elektryczne i gazowe. W tej chwili mam nieomal pewność, że tak jest
faktycznie. Podobnie w budynku 110. Proponuję zająć się sprawą, zanim nastąpi
prawdziwy kłopot.
Przy okazji drugą prośbę a raczej pytanie: dlaczego nie było
dotychczas obowiązkowego przeglądu technicznego budynku? Zgodnie z prawem
budowlanym za 2 miesiące upłynie termin w którym należy takiego przeglądu
dokonaćć.
Oczekuję odpowiedzi.