Gość: marudny IP: *.acn.waw.pl 24.03.04, 11:23 czy ktoś miał kontakt z tym develeperem i może podzielić się swoim doświadczeniem ??? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: BUDMARK ??? IP: *.aster.pl / *.acn.pl 24.03.04, 12:42 Budowali przy Wale Miedzeszyńskim. Po kilku latach zagospodarowanie działki dalej nie wykonane, przeciekają dachy i wykonanie samego budynku bardzo złej jakości. Cena co prawda była dość atrakcyjna, ale osiedle to np. nie ma podłączonej kanalizacji. Firma mieści się w Cichanowie a załatwienie czegokolwiek przez telefon graniczy z cudem. Przedstawiciele w Warszawie obiecują wiele, ale najlepiej mieć to wszystko na piśmie. Nie polecam zdecydowanie. Odpowiedz Link Zgłoś