Dodaj do ulubionych

BUDMARK ???

IP: *.acn.waw.pl 24.03.04, 11:23
czy ktoś miał kontakt z tym develeperem i może podzielić się swoim
doświadczeniem ???

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: BUDMARK ??? IP: *.aster.pl / *.acn.pl 24.03.04, 12:42
      Budowali przy Wale Miedzeszyńskim. Po kilku latach zagospodarowanie działki
      dalej nie wykonane, przeciekają dachy i wykonanie samego budynku bardzo złej
      jakości. Cena co prawda była dość atrakcyjna, ale osiedle to np. nie ma
      podłączonej kanalizacji. Firma mieści się w Cichanowie a załatwienie
      czegokolwiek przez telefon graniczy z cudem. Przedstawiciele w Warszawie
      obiecują wiele, ale najlepiej mieć to wszystko na piśmie. Nie polecam
      zdecydowanie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka