Gość: A
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.03.04, 12:50
Witam wszystkich. Mam pytanie. Czy komuś przydała się umowa przedwstępna w
formie aktu z wpisem roszczeń do księgi podpisana u developera:
Dom Development. Zastanawiam się po prostu czy warto dodatkowo inwestować.
I co właściwie ten akt da na dzień dzisiejszy. Akt ostateczny - to co innego.
Ale czy jest sens? Z tego co się orientuję, to gdyby miało się coś stać
(odpukać) to nawet akt nie pomoże. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.