kristal
06.04.04, 08:59
Część ludziska. Poszukuję informacji, doświadczeń z Frimą Antczak
z Kalisza budującej małę osiedle przy Głębockiej w Warszawie.
Jakieś za , jakieś przeciw. Ktoś próbował analizować może umowę z tą firmą.
Czy zapisy są pzrekonywujące.
Dzieki za pomoc.