Dodaj do ulubionych

Antczak - Głębocka

06.04.04, 08:59
Część ludziska. Poszukuję informacji, doświadczeń z Frimą Antczak
z Kalisza budującej małę osiedle przy Głębockiej w Warszawie.
Jakieś za , jakieś przeciw. Ktoś próbował analizować może umowę z tą firmą.
Czy zapisy są pzrekonywujące.

Dzieki za pomoc.
Obserwuj wątek
    • sloggi Re: Antczak - Głębocka 06.04.04, 09:40
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=106&w=11205802&a=11517767
    • Gość: mieszkanka :) OK Antczak - Głębocka IP: *.ask / *.ask-klan.net.pl 20.04.04, 23:29
      Sprawdzałam interaktywnie na www.antczak.pl i osobiście w Kaliszu :)
      Dużo pytań zadałam w biuerze sprzedaży i jestem pewna podjętej decyzji :)
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka