Dodaj do ulubionych

Antczak - Głębocka

IP: *.gpw.com.pl 28.04.04, 15:15
Czy warto pakować się w ich inwestycję?
3000 brutto od metra za taką beznadziejną komunikację do centrum ?
Ale ponoć są pewną firmą i chcą zaistenieć na rynku warszawskim więc
być może mieszkania będą super.

Aha. W umowie ich nic niem i nie chcą tego zmienić że jeśli metraż mieszkania
będzie mniejszy to zwrócą kasę .
Obserwuj wątek
    • sloggi Re: Antczak - Głębocka 29.04.04, 00:15
      Wpisz z łaski swojej w wyszukiwarkę forumową słowo "Antczak".
      • Gość: Taurus Re: Antczak - Głębocka IP: *.lot.pl 29.04.04, 14:08
        ...no proszę jak szybko skorygowali cenę - do niedawna była taka atrakcyjna, o
        ile dobrze pamiętam 2700zł

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka