Gość: KRISTOF
IP: *.gpw.com.pl
28.04.04, 15:15
Czy warto pakować się w ich inwestycję?
3000 brutto od metra za taką beznadziejną komunikację do centrum ?
Ale ponoć są pewną firmą i chcą zaistenieć na rynku warszawskim więc
być może mieszkania będą super.
Aha. W umowie ich nic niem i nie chcą tego zmienić że jeśli metraż mieszkania
będzie mniejszy to zwrócą kasę .