IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.04, 09:02
A jednak powstaje stacja benzynowa przed oknami SM Dziesiątka i PKO
Development. To niesamowite ,ze ktos mogł na to zezwolic. Wszyscy ,ktorzy
maja okna na rog Gandhi i Pileckiego mają raczej pecha.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka