IP: 80.241.130.* 06.12.04, 19:17
To jest dopiero firma BADZIEWJAKÓW na czele z Dyrekcją.Niech każdy dobrze się
zastanowi przed podpisaniem umowy z tą firmą.Nigdy nie wyrabiają się w
czsie .Przynajmniej z rok opóznienia.
Obserwuj wątek
    • Gość: x Re: ZAMBET.SA IP: 80.241.130.* 09.12.04, 21:31
      czy ma ktoś podobny problem z tą firmą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka