Dodaj do ulubionych

umowa przedwstępna u developera

IP: *.computerland.pl / *.computerland.pl 14.12.04, 16:09
Witam

Mam pytanie do wszystkich co się znają na umowach. Czy umowę przedwstępną u
developera może podpisać jeden ze współmałżonków? czy muszą to zrobić oboje?
Czy jesśli podpisze tylko jeden czy umowa jest ważna. Developer mówi że
wystarczy tylko jeden podpis a w kodeksie rodzinnym jest że musi być zgoda
współmałżonka. Na jakiej podstawie developer mówi że jeden podpis wystarczy.
Jak ktoś wie proszę o info.

Grześ
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: umowa przedwstępna u developera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 11:18
      Podpisywalam taka umowe na grunt, umowa przedwstepna moze byc podpisane przez
      jednego wspolmalzonka.Laczy nas wspolnota majatkowa wiec nie ma zadnych obaw,
      ale do umowy ostatecznej juz musimy stanac oboje, taki jest wymog.Pozdrawiam
    • Gość: Kasia Re: umowa przedwstępna u developera IP: 145.253.209.* 03.02.05, 12:32
      Tylko akt notarialny stwierdza wlasnosc nieruchomosci

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka