Gość: Grześ
IP: *.computerland.pl / *.computerland.pl
14.12.04, 16:09
Witam
Mam pytanie do wszystkich co się znają na umowach. Czy umowę przedwstępną u
developera może podpisać jeden ze współmałżonków? czy muszą to zrobić oboje?
Czy jesśli podpisze tylko jeden czy umowa jest ważna. Developer mówi że
wystarczy tylko jeden podpis a w kodeksie rodzinnym jest że musi być zgoda
współmałżonka. Na jakiej podstawie developer mówi że jeden podpis wystarczy.
Jak ktoś wie proszę o info.
Grześ