Dodaj do ulubionych

Akty notarialne

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.01.05, 00:32
Zwlekałam z podpisaniem aktu. Mieszkanie odebrałam w połowie 2004r. a chcę go
podpisać dopiero teraz.. Teraz zaczełam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam
zwlekając tyle czasu....czy myślicie że zapłacę więcej w nowym roku?
Obserwuj wątek
    • Gość: gawel Re: Akty notarialne IP: *.chello.pl 22.01.05, 21:08
      slyszalem ze maja sie wziasc za notariuszy ale kiedy dokladnie to niewiem ale
      chodzilo wlasnie o to zeby bylo taniej poszukaj gdzies na str gazety moze cos
      znajdziesz pzdr.
    • Gość: Właściciel Re: Akty notarialne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 01:56
      Nic się nie zmieniło. Ostatnio podpisywałem i zapłaciłem tyle samo ile
      wyliczyłem na początku 2004 roku. Ostatnie zmiany to ilość wypisów. Teraz się
      buli za 5 sztuk, czyli około 700zł. Nie wiem co za palant to wymyślił. Do tego
      kochane i troskliwe państwo kasuje parę tysięcy, notariusz w porównaniu z nim
      to jakieś 40% całości.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka