Gość: yola
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
19.01.05, 00:32
Zwlekałam z podpisaniem aktu. Mieszkanie odebrałam w połowie 2004r. a chcę go
podpisać dopiero teraz.. Teraz zaczełam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam
zwlekając tyle czasu....czy myślicie że zapłacę więcej w nowym roku?