Dodaj do ulubionych

JM Property

21.02.05, 12:23
Czy ktos wie czy sie cos ruszylo w II etapie? Pooddawali mieszkania ale jak
to wyglada formalnie? Czy ten budynek wogole jest oddany? Tam dowiedziec sie
czegokolwiek jest niemozliwe !!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka