mkolod99 21.02.05, 12:23 Czy ktos wie czy sie cos ruszylo w II etapie? Pooddawali mieszkania ale jak to wyglada formalnie? Czy ten budynek wogole jest oddany? Tam dowiedziec sie czegokolwiek jest niemozliwe !!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj