Dodaj do ulubionych

protest przeciwko winietkom

23.08.02, 11:19
wiem, ze to troche nieodpowienie forum, ale chodzi o to, zeby kazdy, kto
uwaza wprowadzanie winietek za kolejne zlodziejstwo naszego rzadu, mogl
przeciwko temu zaprotestowac. Majacych inne zdanie prosze o zignorowanie
informacji.
podaje link, na ktorym mozna sie wpisac
rozeslijcie te wiadomosc dalej
Obserwuj wątek
    • cleo_1 Re: protest przeciwko winietkom 23.08.02, 11:20
      no, i jeszcze ten adres:)

      winietki.triger.com.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka