cleo_1
23.08.02, 11:19
wiem, ze to troche nieodpowienie forum, ale chodzi o to, zeby kazdy, kto
uwaza wprowadzanie winietek za kolejne zlodziejstwo naszego rzadu, mogl
przeciwko temu zaprotestowac. Majacych inne zdanie prosze o zignorowanie
informacji.
podaje link, na ktorym mozna sie wpisac
rozeslijcie te wiadomosc dalej