Dodaj do ulubionych

SAM-81 Dembego

IP: 217.153.63.* 12.06.03, 15:36
Witam,

Wczoraj przejeżdżałem obok budowy i wyglada to bardzo optymistycznie. Jak
pewnie wiecie budowa jest bardziej zaawansowana w części budynku od ul.
Rosoła. I właśnie w tej części budynek dotarł już do drugiego piętra, a na
parterze są okna!!!
Wygląda na to, że termin oddania budynku będzie utrzymany.

Pozdrawiam wszystkich przyszlych sąsiadów (i nie tylko).
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka