Gość: zyski na papierze IP: *.acn.waw.pl 28.06.07, 15:08 gospodarka.gazeta.pl/gielda/5,0.html?spolka=jwc&x=0&y=0 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Dyzio Re: JWC na giełdzie IP: 195.42.249.* 28.06.07, 15:34 nic dziwnego, ceny sprzedawanych mieszkan nie beda juz rosly (drozsze kredyty) a od strony kosztowej jest slabo - marze beda sie kurczyc. Miesiac temu wycenilem sobie JWC, zakladajac wzrost przychodow glownie dzieki zwiekszonej produkcji mieszkan i lagodnie rosnace koszty. Wyszlo mi niecale 50 zl. Pewnie zrobilem to nie dosc dokladnie, wiec moj blad moze byc ok 20%. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamus Re: JWC na giełdzie IP: *.gprspla.plusgsm.pl 28.06.07, 15:44 A w inwestycji JWC w Ząbkach znowu odpadły balkony . Nie wierzysz , przyjedź zobacz : Ząbki ul. Drewnicka . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dyzio Re: JWC na giełdzie IP: 195.42.249.* 28.06.07, 16:04 a nie moga ich przykleic? jakas kropelka czy cos? :D Odpowiedz Link Zgłoś