Dodaj do ulubionych

JWC na giełdzie

IP: *.acn.waw.pl 28.06.07, 15:08
gospodarka.gazeta.pl/gielda/5,0.html?spolka=jwc&x=0&y=0
Obserwuj wątek
    • Gość: Dyzio Re: JWC na giełdzie IP: 195.42.249.* 28.06.07, 15:34
      nic dziwnego, ceny sprzedawanych mieszkan nie beda juz rosly (drozsze kredyty)
      a od strony kosztowej jest slabo - marze beda sie kurczyc.
      Miesiac temu wycenilem sobie JWC, zakladajac wzrost przychodow glownie dzieki
      zwiekszonej produkcji mieszkan i lagodnie rosnace koszty. Wyszlo mi niecale 50
      zl. Pewnie zrobilem to nie dosc dokladnie, wiec moj blad moze byc ok 20%.
      • Gość: adamus Re: JWC na giełdzie IP: *.gprspla.plusgsm.pl 28.06.07, 15:44
        A w inwestycji JWC w Ząbkach znowu odpadły balkony .
        Nie wierzysz , przyjedź zobacz : Ząbki ul. Drewnicka .
        • Gość: Dyzio Re: JWC na giełdzie IP: 195.42.249.* 28.06.07, 16:04
          a nie moga ich przykleic? jakas kropelka czy cos? :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka