Dodaj do ulubionych

Corpores -Lazurowa II

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 25.09.03, 15:32
Witam,
poszukuję osób, które kupily Mieszkanie w spólce Corpores -osiedle Lazurowa
II. Czy ktoś z was przechodził już przez "procedurę" uzyskania kredytu w
banku dla tej nieruchomości? Z moich doświadczeń wynika, że banki robią duże
trudności, bo deweloper ma nie do końca uregulowany stan prawny nieruchomości
Obserwuj wątek
    • agatatsirbe Re: Corpores -Lazurowa II 26.09.03, 13:55
      Witaj,
      przejrzyj sobie forum, temat firmy Corpores był poruszany i nie wygląda podobno
      z nimi sprawa za ciekawie. Pamiętaj też o autostradzie, która ma przebiegać w
      pobliżu tych domów.
      Pozdrawiam
      Agata
    • renate Re: Corpores -Lazurowa II 28.09.03, 22:09
      Witam
      Kupilem juz tam mieszkanie. Nieuregulowana jest sprawa dwóch dzialek
      na których stoją garaze i maly domek. Dwie pozostale dzialki na ktorych stoja
      budynki sa wlasnoscia Corpores'a. Ja kredytu nie bralem, ale syszalem o takich
      trudnosciach

      Pozdrawiam
      - Ren
    • Gość: nk Re: Moze ktos jeszcze kupil mieszkanie???? IP: *.chello.pl 01.11.03, 13:52
      Kupilam mieszkanie, nie zaciagalam na razie kredytu, dzwonilam jednak do banku
      i pytalam o mozliwosci zaciągniecia kredytu(byl to koniec wrzesnia).
      Powiedziano mi ze na lokale w budunku A nie ma problemu a po dostarczeniu
      pisma z gminy mieli równiez zacząć udzielac kredytów na inwestycje B. Warto
      zadzwonic i sie zapytac. Ja zaryzykowalam, mam juz otynkowane mieszkanie :)
      tez mialam obawy
      pzdr
      nk

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka