Dodaj do ulubionych

czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 16:30
Obserwuj wątek
    • Gość: raf Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: 217.17.34.* 11.07.08, 16:40
      sporo więcej niż w Berlinie, Wiedniu, Miami .........
      • Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 16:49
        myślisz, że ceny spadną poniżej tej kwoty? mieszkanie będzie oddane
        pod koniec tego roku na Zaciszu.
        • Gość: jacek na Zaciszu uczciwa cena mieszkania pod klucz 4500 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 20:00
          4500 PLN za m kw

          kazda zlotowka powyzej - to 2 zlote stracone
      • Gość: M. Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.acn.waw.pl 11.07.08, 17:51
        Powiedzmy to jasno - Warszawa to najdroższe miejsce w całej galaktyce!!! Za cenę
        metra kwadratowego w warszawie kupujesz pół planety Alfa Centauri! Za średniej
        klasy mieszkanie w Wawie możesz w galaktyce Tryton-8 kupić dwa księżyce i
        krążownik międzygwiezdny!
        • Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.chello.pl 11.07.08, 19:01
          No tak tylko podróż w tamtą stronę jest jak na razie nieopłacalna. A
          co z odwiedzinami rodziny i świetami?
        • Gość: raf Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.08, 08:24
          no coś w tym jest - za cenę mieszkania na bemowie obok autostrady można mieć
          wypasiony dom w US + krążownika szos za 1/2 tego co u nas i jeszcze na koncie
          zostanie na rozkręcenie biznesu.
      • Gość: .LincolnDrive byłeś kiedyś w Miami? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 20:04
        napisz jeszcze które budynki konkretnie, która dzielnica. To że ceny są niskie
        przez abstrakcyjnie niski kurs dolara to nawet w tym momencie nieważne. Po
        prostu podaj konkrety. I nie z internetu, tylko widziane osobiście.
        • Gość: oleg Re: byłeś kiedyś w Miami? IP: *.spray.net.pl 11.07.08, 20:15
          A ty byles kiedys? Udowodnij to, ale nie przez Internet - osobiscie!
      • Gość: arkaszka Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.chello.pl 13.07.08, 15:09
        to zależy od lokalizacji i standardu, ciekawe śródmieście, stary
        mokotów czy żoliborz, czy ochota pewnie będą powyżej, białołęka,
        zacisze, ursus, bemowo raczej spadną sporo poniżej tej kwoty -
        dlaczego? to proste
        1) Obnizyła się zdolność kredytowa, ostatnio podawana to ok 200-240k
        a za to nie da kupić się 45-50m w obecnych cenach, zdolność w
        najbliższym czasie się raczej nie powiększy, więc ceny muszą
        dostosować się do popytu.
        2) Panika na rynku z lat 2006-2007 wykosiła cały potencjalny
        segment popytu,
    • Gość: nina Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.acn.waw.pl 11.07.08, 21:23
      W tej chwili mozesz kupic z rynku wtornego, czyli wykonczone w miare
      nowe na bialolece nowodwory, a także na Skrabka z Gor mniej wiecej
      za cene za ktora piszesz. Zalezy to od metrazu. W przypadku
      bialoleki - bardziej ścieśnione bloki. Bez garażu. Generalnie
      Zacisze jest lepiej skomunikowane, wiec moze byc drozsze. Jesli masz
      na mysli zielone zacisze, przejrzyj plany obwodnic na siscom. Czy
      aby tam przypadkiem nie bedzie szla WOW. Poza tym do stanu
      developerskiego musisz doliczyc co najmniej 700 zl z metra za
      wykoczenie (i to jest bardzo bardzo skromny wariant z czesciowo
      wlasna robocizna). Jesli bierzesz kredyt, to przy kupnie u
      developera dluzej placisz wyższa marże (do zalozenia i wpisu w
      ksiedze wieczystej). Ale wada rynku wtornego jest 2% podatek, ktory
      musisz zaplacic od ceny wpisanej w akcie notarilanym. Mam nadzieje,
      ze ci pomogłam. A co do ceny jeszcze jedno: zaleza nie tylko od
      miejsca, ale i od standardu budynku i od rodzaju samego mieszkania.
      • Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.chello.pl 11.07.08, 21:32
        stan oddawanego budynku jest developerski, oddanie podobno pod
        koniec roku, wszystkie mieszkania mają jednakową cenę 6500 zł.
        brutto za m2, osiedle jest bardzo niedaleko Radzymińskiej i
        Łodygowej, ogrodzone jak wszystkie teraz, standard normalny, ok. 90
        mieszkań-nie wiem co jeszcze mogę opisać. Tyle dowiedziałam się w
        biurze sprzedaży. Mieszkania rozkładowe.
        Dzięki za pomoc.
        • Gość: jacek to nie zadne Zacisze tylko Zadupie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 22:42
          4000 max
        • Gość: sg Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.08, 23:09
          Róża Wiatrów?
          • Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.08, 10:22
            nie w "Róży" ceny są od 7500 za m2.
    • Gość: wojtek Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.08, 10:50
      to zalezy; za nowe i wykonczone tanimi materialami z ikea czy castorama
      np na mokotowie niedaleko metra i dobry rozklad to cena powiedzmy ok

      Natomiast 6,5 za wilanow, bialoleke, bemowo czy ursus to za drogo o 30-
      40% za takie same mieszkanie
      • Gość: M. Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.acn.waw.pl 12.07.08, 17:01
        Przepraszam wszystkich, ale Wojtek jest pensjonariuszem szpitala dla obłąkanych
        i zupełnie przypadkiem dorwał się do komputera.
        Jeszcze niedawno kazał nazywać się Napoleonem, teraz twierdzi, że jest specem od
        rynku nieruchomości. Za tydzień pewnie będzie Sigmundem Jahnem i będzie
        opowiadał na forum o swojej misji w kosmos. Po niemiecku oczywiście:))))
        • Gość: tw bolo Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.bpl.vectranet.pl 12.07.08, 21:06
          Przepraszam wszystkich, ale widzę że nina lubi komentować posty niewiernych pod zapozyczonym nickiem. Moglabyś przynajmniej użyć jakiegos proxy... Marny twój wysiłek a tylko wstydu sobie robisz.
          Ale coż, nie pierwszy to raz i nie ostatni.
          • Gość: ursus Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.08, 21:49
            niedawno znajomy za 44 m. w Ursusie, uzyskal 400 tys. (nowe budownictwo, rynek
            wtorny). Az bylem zdziwiony, bo sie bebni o spadkach.
            • Gość: jacek widziales akt notarialny ??? jednym z powodow hist IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.08, 23:21
              histerii rynkowej jest brak system informacji o rzeczywistych
              transakcjach - mozna publikowac dowolne statystyki i kwoty - bo
              niesposob sprawdzic

              w wiekszosci krajow UE kazda transakcja jest ujawniana w ksiedze
              wieczystej - z kwota

              znajac numer transakcji mozna uzyskac informacje o kwocie transakcji
              i latwo jest zweryfikowac bzdurne informacje takie jak np.
              mieszkanie w Ursusie po 10 k za m kw

            • steady_at_najx Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo 13.07.08, 18:08
              a na wyspach bergamutach podobno jest kot w butach - ursus stoja prawie gotowe mieszkania za 6500 i nie schodza a znajomy dostal 9000 - opowiedz jeszcze jakas bajke.
          • Gość: Leszek Nina to naganiczka kredytowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.08, 22:28
            obecna na tym forum od kilku miesięcy.
            Przykładowy link do najbardziej kuriozalnego z jej postów.

            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=778&w=80704229&a=80748565
            Nie przejmuj się i nie odpowiadaj jej, zwłaszcza że jak napisała w innym poście
            uważa że faceci podniecają się czytając jej wypociny i odpowiadając na nie.
    • j.bartosiewicz.00 Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo 13.07.08, 09:56
      wedlug moich najnowszych badan to zdecydowanie za malo !!!

      6500 to moze byc cena z siodla stabilizacji po stronie opadajacej krzywej !!!

      ale, wzrosty cen nieruchomosci nadchodza i taka sytuacja z dna spadku, bedzie
      juz wkrotce tylko wspomnieniem !!!

      ja stawiam na 9500 w trendzie krotkoterminowym a zdecydowanie powyzej 12000 w
      okresie srednioterminowym !!!

      bede publikowal badania i dzielil sie wiedza z userami na forum !!!
      • Gość: jacek 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to za dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 10:32
        niedlugo beda po 3500 - 4000
        • scott22 6500 / m2 mieszkania w Wawie, is it too much? 13.07.08, 14:29
          widzę,że nadal trudno wielu z was rozdzielić świat wirtualny od
          rzeczywistości. owszem, jest to obecnie wielki problem. dotyczy to
          obecnej młodzieży. ten problem jest mi dobrze znany, gdyż mam
          kilkunastolatka w domu, jak także moim znajomym, którzy mają dzieci
          w tym samym wieku. dziwne wypowiedzi w tym samym tonie, wybitnie
          świadczą o emocjonalnym niedorozwoju forumowiczów. proponuję zacząć
          od wizyty u lekarza. poz
          • Gość: jacek oto jest swiat rzeczywisty - opisany przy dewelope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 14:49
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=106&w=82033179
            opisany przez dewelopera do spolki z niezalezna firma konsultingowa

            4500 - 7500 takie sa koszty

            cena sprzedazy zas - 11500- 25000

            6500 za m kw mieszkania - w zasadzie poza Warszawa w stanie
            deweloperskim to absurd - o 2500 za drogo
    • Gość: jacek marza dewelopera - Triton ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 16:50
      "Następne 7,5 mln zł spółka wyda na projekt Stara Wieś, w ramach
      którego zamierza w Starej Wsi zbudować 115 domów wolnostojących.
      Koszty inwestycji szacuje na ok. 47 mln zł. Ze sprzedaży domów z
      działkami planuje pozyskać ok. 85 mln zł. "

      policzmy

      koszt budowy domu - wraz z dzialka - 400 tys PLN

      cena sprzdazy - ponad 700 tys

      marza - prawie 50 pct ...

      jest z czego schodzic
      • Gość: jacek uwaga to smolna podszywka developerska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 18:52
        prosze przedstawic majteczki do badania kalomierzem !
        • azoorek Re: uwaga to smolna podszywka developerska 13.07.08, 22:45
          steady_at_najx : ciekawe czy za te 6500 kupisz dwupokojowe, bo takie najszybciej
          idą. Ostatnio bylem u dewelopera (buduje teraz przy Woronicza). Przy cenie
          11,500, nie bylo juz wolnego mieszkania dwupokojowego. Dla mnie to horendalna
          cena jak za mieszkanie do odbioru za 3 lata. Kuzyn za 6500 tys. bylby
          szczesliwy, gdyby kupil mieszkanie w obrebie Warszawy (pomijam Bialoleke).
          Owszem kolega sprzedawal na Ochocie 2-pok. mieszkanie- 60 metrow (przechodzilo
          sie z pokoju do pokoju)i pies z kulawa noga chcial kupic. Puscil za nizsza cene,
          niz to bylo na rynku. Kolego wiekszosc zaczyna od 2-pokojow i podejrzewam, ze w
          kazdej inwestycji najszybciej takie schodza. Zwlaszcza rozkladowe male mieszkania.
          • steady_at_najx Re: uwaga to smolna podszywka developerska 15.07.08, 11:10
            Kuzyn za 6500 tys. bylby
            szczesliwy, gdyby kupil mieszkanie w obrebie Warszawy (pomijam
            Bialoleke).


            ciekawe bo Marvipol sprzedaje mieszkania na styku ursynowa i
            mokotowa za 6700 ..... cos kuzyn slabo szuka
            • Gość: mała Re: uwaga to smolna podszywka developerska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 11:30
              jak sie nazywa ta inwestycja? masz więcej informacji na jej temat?
    • Gość: Bimont Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.08, 11:07
      Witaj,
      zależy czy mieszkanie ma w tej cenie garaż czy nie. Jeżeli ma to
      cena wydaje się OK. Może ponegocjuj 10% upustu. Jak im zależy na
      kasie to powinni zejść. Jeżeli jest to budynek do 100 mieszkań z
      ładnym otoczeniem i dobrą komunikacją to jest to przyzwoita cena.
      Sprawdź czy nie doliczają jakiejś waloryzacji po zakończeniu budowy
      bo to byłoby średnio 20 tys.
      • Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 11:28
        dzieki sliczne za wszystkie rady. z tego co mi powiedzieli w biurze
        to garaż jest dodatkowo płatny (ok. 24 tys.), tak jak i balkon (1070
        zł. /m2).
        Komunikacyjnie jest ok. bo bardzo blisko Radzyminskiej i przystanków.
        postaram sie ponegocjować i zobacze co sie uda zdziałać.
        Pozdrawiam
        • azoorek Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo 15.07.08, 21:48
          to dziwne. Bo na Mokotowie znajomi szukaja nowego mieszkania i trudno im znalezc
          cos ponizej 9000 tys. Reklama ladnie wyglada. Nie wierze, ze w tej lokalizacji
          jest taka cena. Pewnie jedno promocyjne mieszkanie na parterze, od polnocnej
          strony, nad altana z odpadkami. I juz jest sprzedane.
          • Gość: oleg Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.spray.net.pl 15.07.08, 21:55
            > jest taka cena. Pewnie jedno promocyjne mieszkanie na parterze, od
            > polnocnej
            > strony, nad altana z odpadkami. I juz jest sprzedane.

            i na bank z widokiem na smietnik!! LOL! :-)
            • Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.chello.pl 17.07.08, 20:31
              byłam tam i wcale okna nie są na śmietnik, nawet ładne te mieszkania
              i rozkładowe.
              wszyystkie mieszkania są w tej cenie. nie wiem tylko czy zejdą z
              ceny.
            • Gość: ela lubisz śmietniki, bo się tam obnażasz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.08, 22:42
          • Gość: Leszek ttdd to ty ze swoimi śmietnikami ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.08, 01:32
            • qba-82 Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo 18.07.08, 02:06
              To dość drogo, ja w lepszej okolicy (tramwaj b. blisko) mam umowę z
              deweloperem po 6400/m wliczając w to miejsce postojowe, balkon i
              piwnicę i zastanawiam się czy nie zerwać z nim umowy, bo wydaje mi
              się, że to za drogo... a mieszkanie już jest, nie ma mowy o czekaniu
              • Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.08, 16:29
                jaka to inwestycja jeśli można spytać?
                • Gość: gość Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.08, 22:08
                  Jak podać gdzie po 6500 to cisza , takie gdybanie że gdzieś ktoś
                  słyszał bez konkretów.po co zabierać głos jak się nie wie
                  • qba-82 Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo 19.07.08, 05:01
                    to żadna inwestycja, tylko zwykły blok i to wykończony dość
                    tandetnymi materiałami
                    napisz proszę na priv'a jeśli jesteś zainteresowana, bo nie będę
                    robił reklamy na forum
                  • Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.08, 10:35
                    ja nie chcę reklamować tej inwestycji, tylko potrzebowałam porady.
                    Inwestycja jest przy ul. Pszczyńskiej róg ul. Łodygowej.
                    • Gość: Stacho Do przemyślenia IP: *.chello.pl 20.07.08, 13:46
                      Mały wykres ze strony Deutsche Bank:
                      tnij.org/bjd1
                      Możesz sobie na nim umiejscowić Warszawę.
                      • Gość: ela Re: Do przemyślenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.08, 18:59
                        co do Marvipolu, to chyba tam maja robic przedluzenie KEN.
    • Gość: = Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: 217.96.39.* 23.07.08, 08:42
      Mała,
      nie wiem czy tam wytrzymasz-to strasznie głośna okolica-jedyna droga do Ząbek na
      następne 20 lat!
      Cała noc to wycie syren karetek, policji,klaksony i ryk silnikow.
      Oprócz tego katastrofalna podróż do Targowej i perspektywa na 20letnie budowanie
      metra przy Wileńskim, czyli nic nie będzie sie zmieniało bo po co skoro trzeba
      bedzie zburzyć pod metro.
      Pochodź po okolicy wieczorem , bez szans na spokój nawet mając ogród, drzewa,
      podwórko- to jest piekło nie życie.
      • Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.08, 11:10
        mieszkanie, które mi się nawet podoba jest daleko od Łodygowej, więc
        chyba nie aż tak źle jak opisujesz.
        Nie wiem jeszcze czy kupię i trzymam rezerwację.
        Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka