Gość: mała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 16:30 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: raf Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: 217.17.34.* 11.07.08, 16:40 sporo więcej niż w Berlinie, Wiedniu, Miami ......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 16:49 myślisz, że ceny spadną poniżej tej kwoty? mieszkanie będzie oddane pod koniec tego roku na Zaciszu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek na Zaciszu uczciwa cena mieszkania pod klucz 4500 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 20:00 4500 PLN za m kw kazda zlotowka powyzej - to 2 zlote stracone Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M. Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.acn.waw.pl 11.07.08, 17:51 Powiedzmy to jasno - Warszawa to najdroższe miejsce w całej galaktyce!!! Za cenę metra kwadratowego w warszawie kupujesz pół planety Alfa Centauri! Za średniej klasy mieszkanie w Wawie możesz w galaktyce Tryton-8 kupić dwa księżyce i krążownik międzygwiezdny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.chello.pl 11.07.08, 19:01 No tak tylko podróż w tamtą stronę jest jak na razie nieopłacalna. A co z odwiedzinami rodziny i świetami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: raf Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.08, 08:24 no coś w tym jest - za cenę mieszkania na bemowie obok autostrady można mieć wypasiony dom w US + krążownika szos za 1/2 tego co u nas i jeszcze na koncie zostanie na rozkręcenie biznesu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .LincolnDrive byłeś kiedyś w Miami? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 20:04 napisz jeszcze które budynki konkretnie, która dzielnica. To że ceny są niskie przez abstrakcyjnie niski kurs dolara to nawet w tym momencie nieważne. Po prostu podaj konkrety. I nie z internetu, tylko widziane osobiście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oleg Re: byłeś kiedyś w Miami? IP: *.spray.net.pl 11.07.08, 20:15 A ty byles kiedys? Udowodnij to, ale nie przez Internet - osobiscie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arkaszka Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.chello.pl 13.07.08, 15:09 to zależy od lokalizacji i standardu, ciekawe śródmieście, stary mokotów czy żoliborz, czy ochota pewnie będą powyżej, białołęka, zacisze, ursus, bemowo raczej spadną sporo poniżej tej kwoty - dlaczego? to proste 1) Obnizyła się zdolność kredytowa, ostatnio podawana to ok 200-240k a za to nie da kupić się 45-50m w obecnych cenach, zdolność w najbliższym czasie się raczej nie powiększy, więc ceny muszą dostosować się do popytu. 2) Panika na rynku z lat 2006-2007 wykosiła cały potencjalny segment popytu, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nina Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.acn.waw.pl 11.07.08, 21:23 W tej chwili mozesz kupic z rynku wtornego, czyli wykonczone w miare nowe na bialolece nowodwory, a także na Skrabka z Gor mniej wiecej za cene za ktora piszesz. Zalezy to od metrazu. W przypadku bialoleki - bardziej ścieśnione bloki. Bez garażu. Generalnie Zacisze jest lepiej skomunikowane, wiec moze byc drozsze. Jesli masz na mysli zielone zacisze, przejrzyj plany obwodnic na siscom. Czy aby tam przypadkiem nie bedzie szla WOW. Poza tym do stanu developerskiego musisz doliczyc co najmniej 700 zl z metra za wykoczenie (i to jest bardzo bardzo skromny wariant z czesciowo wlasna robocizna). Jesli bierzesz kredyt, to przy kupnie u developera dluzej placisz wyższa marże (do zalozenia i wpisu w ksiedze wieczystej). Ale wada rynku wtornego jest 2% podatek, ktory musisz zaplacic od ceny wpisanej w akcie notarilanym. Mam nadzieje, ze ci pomogłam. A co do ceny jeszcze jedno: zaleza nie tylko od miejsca, ale i od standardu budynku i od rodzaju samego mieszkania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.chello.pl 11.07.08, 21:32 stan oddawanego budynku jest developerski, oddanie podobno pod koniec roku, wszystkie mieszkania mają jednakową cenę 6500 zł. brutto za m2, osiedle jest bardzo niedaleko Radzymińskiej i Łodygowej, ogrodzone jak wszystkie teraz, standard normalny, ok. 90 mieszkań-nie wiem co jeszcze mogę opisać. Tyle dowiedziałam się w biurze sprzedaży. Mieszkania rozkładowe. Dzięki za pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek to nie zadne Zacisze tylko Zadupie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 22:42 4000 max Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sg Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.08, 23:09 Róża Wiatrów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.08, 10:22 nie w "Róży" ceny są od 7500 za m2. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.08, 10:50 to zalezy; za nowe i wykonczone tanimi materialami z ikea czy castorama np na mokotowie niedaleko metra i dobry rozklad to cena powiedzmy ok Natomiast 6,5 za wilanow, bialoleke, bemowo czy ursus to za drogo o 30- 40% za takie same mieszkanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M. Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.acn.waw.pl 12.07.08, 17:01 Przepraszam wszystkich, ale Wojtek jest pensjonariuszem szpitala dla obłąkanych i zupełnie przypadkiem dorwał się do komputera. Jeszcze niedawno kazał nazywać się Napoleonem, teraz twierdzi, że jest specem od rynku nieruchomości. Za tydzień pewnie będzie Sigmundem Jahnem i będzie opowiadał na forum o swojej misji w kosmos. Po niemiecku oczywiście:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tw bolo Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.bpl.vectranet.pl 12.07.08, 21:06 Przepraszam wszystkich, ale widzę że nina lubi komentować posty niewiernych pod zapozyczonym nickiem. Moglabyś przynajmniej użyć jakiegos proxy... Marny twój wysiłek a tylko wstydu sobie robisz. Ale coż, nie pierwszy to raz i nie ostatni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ursus Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.08, 21:49 niedawno znajomy za 44 m. w Ursusie, uzyskal 400 tys. (nowe budownictwo, rynek wtorny). Az bylem zdziwiony, bo sie bebni o spadkach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek widziales akt notarialny ??? jednym z powodow hist IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.08, 23:21 histerii rynkowej jest brak system informacji o rzeczywistych transakcjach - mozna publikowac dowolne statystyki i kwoty - bo niesposob sprawdzic w wiekszosci krajow UE kazda transakcja jest ujawniana w ksiedze wieczystej - z kwota znajac numer transakcji mozna uzyskac informacje o kwocie transakcji i latwo jest zweryfikowac bzdurne informacje takie jak np. mieszkanie w Ursusie po 10 k za m kw Odpowiedz Link Zgłoś
steady_at_najx Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo 13.07.08, 18:08 a na wyspach bergamutach podobno jest kot w butach - ursus stoja prawie gotowe mieszkania za 6500 i nie schodza a znajomy dostal 9000 - opowiedz jeszcze jakas bajke. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszek Nina to naganiczka kredytowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.08, 22:28 obecna na tym forum od kilku miesięcy. Przykładowy link do najbardziej kuriozalnego z jej postów. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=778&w=80704229&a=80748565 Nie przejmuj się i nie odpowiadaj jej, zwłaszcza że jak napisała w innym poście uważa że faceci podniecają się czytając jej wypociny i odpowiadając na nie. Odpowiedz Link Zgłoś
j.bartosiewicz.00 Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo 13.07.08, 09:56 wedlug moich najnowszych badan to zdecydowanie za malo !!! 6500 to moze byc cena z siodla stabilizacji po stronie opadajacej krzywej !!! ale, wzrosty cen nieruchomosci nadchodza i taka sytuacja z dna spadku, bedzie juz wkrotce tylko wspomnieniem !!! ja stawiam na 9500 w trendzie krotkoterminowym a zdecydowanie powyzej 12000 w okresie srednioterminowym !!! bede publikowal badania i dzielil sie wiedza z userami na forum !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to za dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 10:32 niedlugo beda po 3500 - 4000 Odpowiedz Link Zgłoś
scott22 6500 / m2 mieszkania w Wawie, is it too much? 13.07.08, 14:29 widzę,że nadal trudno wielu z was rozdzielić świat wirtualny od rzeczywistości. owszem, jest to obecnie wielki problem. dotyczy to obecnej młodzieży. ten problem jest mi dobrze znany, gdyż mam kilkunastolatka w domu, jak także moim znajomym, którzy mają dzieci w tym samym wieku. dziwne wypowiedzi w tym samym tonie, wybitnie świadczą o emocjonalnym niedorozwoju forumowiczów. proponuję zacząć od wizyty u lekarza. poz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek oto jest swiat rzeczywisty - opisany przy dewelope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 14:49 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=106&w=82033179 opisany przez dewelopera do spolki z niezalezna firma konsultingowa 4500 - 7500 takie sa koszty cena sprzedazy zas - 11500- 25000 6500 za m kw mieszkania - w zasadzie poza Warszawa w stanie deweloperskim to absurd - o 2500 za drogo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek marza dewelopera - Triton ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 16:50 "Następne 7,5 mln zł spółka wyda na projekt Stara Wieś, w ramach którego zamierza w Starej Wsi zbudować 115 domów wolnostojących. Koszty inwestycji szacuje na ok. 47 mln zł. Ze sprzedaży domów z działkami planuje pozyskać ok. 85 mln zł. " policzmy koszt budowy domu - wraz z dzialka - 400 tys PLN cena sprzdazy - ponad 700 tys marza - prawie 50 pct ... jest z czego schodzic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek uwaga to smolna podszywka developerska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 18:52 prosze przedstawic majteczki do badania kalomierzem ! Odpowiedz Link Zgłoś
azoorek Re: uwaga to smolna podszywka developerska 13.07.08, 22:45 steady_at_najx : ciekawe czy za te 6500 kupisz dwupokojowe, bo takie najszybciej idą. Ostatnio bylem u dewelopera (buduje teraz przy Woronicza). Przy cenie 11,500, nie bylo juz wolnego mieszkania dwupokojowego. Dla mnie to horendalna cena jak za mieszkanie do odbioru za 3 lata. Kuzyn za 6500 tys. bylby szczesliwy, gdyby kupil mieszkanie w obrebie Warszawy (pomijam Bialoleke). Owszem kolega sprzedawal na Ochocie 2-pok. mieszkanie- 60 metrow (przechodzilo sie z pokoju do pokoju)i pies z kulawa noga chcial kupic. Puscil za nizsza cene, niz to bylo na rynku. Kolego wiekszosc zaczyna od 2-pokojow i podejrzewam, ze w kazdej inwestycji najszybciej takie schodza. Zwlaszcza rozkladowe male mieszkania. Odpowiedz Link Zgłoś
steady_at_najx Re: uwaga to smolna podszywka developerska 15.07.08, 11:10 Kuzyn za 6500 tys. bylby szczesliwy, gdyby kupil mieszkanie w obrebie Warszawy (pomijam Bialoleke). ciekawe bo Marvipol sprzedaje mieszkania na styku ursynowa i mokotowa za 6700 ..... cos kuzyn slabo szuka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Re: uwaga to smolna podszywka developerska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 11:30 jak sie nazywa ta inwestycja? masz więcej informacji na jej temat? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bimont Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.08, 11:07 Witaj, zależy czy mieszkanie ma w tej cenie garaż czy nie. Jeżeli ma to cena wydaje się OK. Może ponegocjuj 10% upustu. Jak im zależy na kasie to powinni zejść. Jeżeli jest to budynek do 100 mieszkań z ładnym otoczeniem i dobrą komunikacją to jest to przyzwoita cena. Sprawdź czy nie doliczają jakiejś waloryzacji po zakończeniu budowy bo to byłoby średnio 20 tys. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 11:28 dzieki sliczne za wszystkie rady. z tego co mi powiedzieli w biurze to garaż jest dodatkowo płatny (ok. 24 tys.), tak jak i balkon (1070 zł. /m2). Komunikacyjnie jest ok. bo bardzo blisko Radzyminskiej i przystanków. postaram sie ponegocjować i zobacze co sie uda zdziałać. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
azoorek Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo 15.07.08, 21:48 to dziwne. Bo na Mokotowie znajomi szukaja nowego mieszkania i trudno im znalezc cos ponizej 9000 tys. Reklama ladnie wyglada. Nie wierze, ze w tej lokalizacji jest taka cena. Pewnie jedno promocyjne mieszkanie na parterze, od polnocnej strony, nad altana z odpadkami. I juz jest sprzedane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oleg Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.spray.net.pl 15.07.08, 21:55 > jest taka cena. Pewnie jedno promocyjne mieszkanie na parterze, od > polnocnej > strony, nad altana z odpadkami. I juz jest sprzedane. i na bank z widokiem na smietnik!! LOL! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.chello.pl 17.07.08, 20:31 byłam tam i wcale okna nie są na śmietnik, nawet ładne te mieszkania i rozkładowe. wszyystkie mieszkania są w tej cenie. nie wiem tylko czy zejdą z ceny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ela lubisz śmietniki, bo się tam obnażasz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.08, 22:42 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszek ttdd to ty ze swoimi śmietnikami ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.08, 01:32 Odpowiedz Link Zgłoś
qba-82 Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo 18.07.08, 02:06 To dość drogo, ja w lepszej okolicy (tramwaj b. blisko) mam umowę z deweloperem po 6400/m wliczając w to miejsce postojowe, balkon i piwnicę i zastanawiam się czy nie zerwać z nim umowy, bo wydaje mi się, że to za drogo... a mieszkanie już jest, nie ma mowy o czekaniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.08, 16:29 jaka to inwestycja jeśli można spytać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.08, 22:08 Jak podać gdzie po 6500 to cisza , takie gdybanie że gdzieś ktoś słyszał bez konkretów.po co zabierać głos jak się nie wie Odpowiedz Link Zgłoś
qba-82 Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo 19.07.08, 05:01 to żadna inwestycja, tylko zwykły blok i to wykończony dość tandetnymi materiałami napisz proszę na priv'a jeśli jesteś zainteresowana, bo nie będę robił reklamy na forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.08, 10:35 ja nie chcę reklamować tej inwestycji, tylko potrzebowałam porady. Inwestycja jest przy ul. Pszczyńskiej róg ul. Łodygowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stacho Do przemyślenia IP: *.chello.pl 20.07.08, 13:46 Mały wykres ze strony Deutsche Bank: tnij.org/bjd1 Możesz sobie na nim umiejscowić Warszawę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ela Re: Do przemyślenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.08, 18:59 co do Marvipolu, to chyba tam maja robic przedluzenie KEN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: = Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: 217.96.39.* 23.07.08, 08:42 Mała, nie wiem czy tam wytrzymasz-to strasznie głośna okolica-jedyna droga do Ząbek na następne 20 lat! Cała noc to wycie syren karetek, policji,klaksony i ryk silnikow. Oprócz tego katastrofalna podróż do Targowej i perspektywa na 20letnie budowanie metra przy Wileńskim, czyli nic nie będzie sie zmieniało bo po co skoro trzeba bedzie zburzyć pod metro. Pochodź po okolicy wieczorem , bez szans na spokój nawet mając ogród, drzewa, podwórko- to jest piekło nie życie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Re: czy 6500 za m2 mieszkania w Warszawie to dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.08, 11:10 mieszkanie, które mi się nawet podoba jest daleko od Łodygowej, więc chyba nie aż tak źle jak opisujesz. Nie wiem jeszcze czy kupię i trzymam rezerwację. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś