Dodaj do ulubionych

what a hell!!!!!!

IP: *.aster.pl 02.09.09, 18:10
dzis na TVN 24 widziałem progarm nieruchomości czy jakos tak
program przygtowywany we współracy z agencja nieruchomosci rudnicki
wystepowała tez dziewczyna Aleksandra Szarek, może wiecie ko to jest?
powiedziałą mniej wiecej cos takiego, że ceny w Warszawie m2 juz i
tak bardzo spadły, wyliczyła średnia i wyszło jej że 7600 za metr w
tej chwili to bardzo dobra i uwaga:
"mała cena":DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

o co chodzi?
dlaczego tak się dzieje
taka młoda osoba a wypowiada się tak jakby wszystkie rozumy zjadła?
zero pokory
skad biora takich ludzi?
Obserwuj wątek
    • Gość: Henio Re: what a hell!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.09, 18:13
      To jest wieczna studentka psychologii, która nigdzie się nie mogła zaczepić, ani
      studiów skończyć i przytulili bidulę w nieruchomościach, gdzie robi za
      "ekspertkę". Laska niezła, ale potwierdza teorię, im foczka ładniejsza, tym głupsza.
      • Gość: dancer Re: what a hell!!!!!! IP: *.aster.pl 02.09.09, 18:23
        może kiedys była fajna

        teraz pare kilo jej przybyło
        pewnie na krzywdzie ludzkiej
        sie upasła:(

      • Gość: fanszarek Re: what a hell!!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 02.09.09, 19:03
        swego czasu było o niej głośno na forum onetowym jak chlapnęła jakąś bzdurę.
        Młode dziewczę a już sławne - szkoda, że negatywnie. Poszukaj na NK - miała swój
        profil, wieczna studentka.
        • Gość: bnm ale algidy od niej - pychota:) IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 03.09.09, 00:36
          polecam, nawet teraz.
    • Gość: dancer Re: what a hell!!!!!! IP: *.aster.pl 02.09.09, 21:32
      Po tym co napisaliście jedno przychodzi na myśl
      Polska to jednak dziwny kraj
      Młoda niewykształcona dziewczyna ma wpływ na
      kształtowanie sytuacji/opinii nt. rynku nieruchomości
      czy my jesteśmy jakąs Republika Bandustanu????

      i jeszcze jedna luźna uwaga przychodzi mi do głowy
      tym razem a propo polskich "ekonomistów"
      którzy teraz się mądrzą i przekrzykują
      wieszczą nowe trendy
      prognouzją i analizują
      gdzie byli wczeniej jak pompowany był m.in rynek nieruchomości
      czy fundusze inwestycyjne które drenowały kieszenie zwykłego
      szaraka Polaka

      no nic , balon pękł karawana idzie dalej
      szkoda tylko ludzi
      płaca cieżkie pieniądze(kredyt) za mieszkania
      pfu pfu pfu .... szuflady nie mieszkania
      • corgan1 Re: what a hell!!!!!! 02.09.09, 22:38
        > Po tym co napisaliście jedno przychodzi na myśl
        > Polska to jednak dziwny kraj
        > Młoda niewykształcona dziewczyna ma wpływ na
        > kształtowanie sytuacji/opinii nt. rynku nieruchomości

        Bez przesady. Nie wszyscy są idiotami a wpływ Oli Szarek jest przeceniany.
      • Gość: kolec Re: what a hell!!!!!! IP: *.centertel.pl 03.09.09, 06:58
        > i jeszcze jedna luźna uwaga przychodzi mi do głowy
        > tym razem a propo polskich "ekonomistów"
        > którzy teraz się mądrzą i przekrzykują
        > wieszczą nowe trendy
        > prognouzją i analizują
        > gdzie byli wczeniej jak pompowany był m.in rynek nieruchomości
        > czy fundusze inwestycyjne które drenowały kieszenie zwykłego
        > szaraka Polaka


        Wydaje mi się, że oni też się zapakowali w kredyty,
        niektórzy "ekonomiści" nawet w szczycie bańki. Później zostało im
        tylko naganiać. Poz.
    • corgan1 Ola wzięła się stąd 02.09.09, 23:07
      Życiorys pani Szarek w formie gifa
      img27.imageshack.us/img27/3599/aszarek.gif
      Oglądajcie, bo pani Ola skasowała swój profil na Goldenlife więc mamy tylko
      zrzut ekranu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka