Gość: dancer
IP: *.aster.pl
02.09.09, 18:10
dzis na TVN 24 widziałem progarm nieruchomości czy jakos tak
program przygtowywany we współracy z agencja nieruchomosci rudnicki
wystepowała tez dziewczyna Aleksandra Szarek, może wiecie ko to jest?
powiedziałą mniej wiecej cos takiego, że ceny w Warszawie m2 juz i
tak bardzo spadły, wyliczyła średnia i wyszło jej że 7600 za metr w
tej chwili to bardzo dobra i uwaga:
"mała cena":DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
o co chodzi?
dlaczego tak się dzieje
taka młoda osoba a wypowiada się tak jakby wszystkie rozumy zjadła?
zero pokory
skad biora takich ludzi?