Dodaj do ulubionych

temp a progresteron

19.04.05, 16:39
dziwczyny blagam odpowiedzcie!
Co powoduje skok tem??? odobno mam za slaby progresteron i nie owuluje :( to
co w takim razie powoduje moj skok temperatury???
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka