minoltka 19.04.05, 16:39 dziwczyny blagam odpowiedzcie! Co powoduje skok tem??? odobno mam za slaby progresteron i nie owuluje :( to co w takim razie powoduje moj skok temperatury??? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj