Dodaj do ulubionych

Zasiłek macierzyński

09.11.05, 23:47
Witajcie!Jestem mamą prawie dwuletniego Filipka a w marcu przyjdzie na świat
jego siostrzyczka.Mam pytanie, czy będąc na urlopie wychowawczym przysługuje
mi jednocześnie zasiłek macierzyński?Bardzo by to wspomogło nasz domowy
budzet, ale nie mam dokładnych informacji na ten temat.Jeśli któraś z Was
była w podobnej sytuacji, proszę o info.Pozdrawiam
Monika mama Filipka(z wada serduszka)
Obserwuj wątek
    • wjedzma Re: Zasiłek macierzyński 13.11.05, 16:22
      hej
      jesli przebywasz na urlopie wychowawczym to pobierasz zasilek wychowawczy, teraz
      wyplaca go opieka spoleczna i nazywa sie on: dodatek do zasilku rodzinnego z
      tytulu wychowywania dziecka, natomiast jesli w trakcie urlopu wychowawczego
      urodzisz dziecko to nie bedziesz dostawala zasilku wychowawczego tylko zasilek
      macierzynski, ktory jest obliczany z twojej pensji, srednia z 12 miesiecy.
      pa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka