m.musur
09.11.05, 23:47
Witajcie!Jestem mamą prawie dwuletniego Filipka a w marcu przyjdzie na świat
jego siostrzyczka.Mam pytanie, czy będąc na urlopie wychowawczym przysługuje
mi jednocześnie zasiłek macierzyński?Bardzo by to wspomogło nasz domowy
budzet, ale nie mam dokładnych informacji na ten temat.Jeśli któraś z Was
była w podobnej sytuacji, proszę o info.Pozdrawiam
Monika mama Filipka(z wada serduszka)