15.05.03, 10:48
Jestem w 6. tygodniu ciazy i czuje sie bardzo dobrze. Mdlilo mnie moze dwa
razy, a i tak leciutko. Troche bola mnie piersi - ale nie bardzo, chce mi sie
spac (ale nie jakos straszliwie) i jesc. Troche sie denerwuje, bo sadzac po
wypowiedzach na forum powinnam teraz cierpiec okrutne meki. Czy jest ktos,
kto czuje lub czul sie w 6. tygodniu rownie dobrze,jak ja?
banba
Obserwuj wątek
    • rebecca Re: 6 tydzien 19.05.03, 19:27
      wyglada na to, ze wszyscy maja pecha i cierpia(cierpieli) meki :-)))
      tylko pogratulowac, kochana
      • banba1 Re: 6 tydzien 20.05.03, 12:11
        rebecca napisała:

        > wyglada na to, ze wszyscy maja pecha i cierpia(cierpieli) meki :-)))
        > tylko pogratulowac, kochana

        Wlasnie sie boje, ze nie ma czego gratulowac. Moze to oznaka, ze ciaza nie
        przebiega prawidlowo.
        banba
    • biancia Re: 6 tydzien 20.05.03, 12:21
      Czesc, moim zdaniem wszystko jest ok. Ja tez czulam sie swietnie az do 8
      tygodnia. Teraz jestem w 10 i jest mi niedobrze dosc czesto. Mysle ze jeszcze
      cie dopadnie:)
      Pozdrawiam
      bianka
      • banba1 Re: 6 tydzien 20.05.03, 14:01
        biancia napisała:

        > Czesc, moim zdaniem wszystko jest ok. Ja tez czulam sie swietnie az do 8
        > tygodnia. Teraz jestem w 10 i jest mi niedobrze dosc czesto. Mysle ze jeszcze
        > cie dopadnie:)
        > Pozdrawiam
        > bianka

        Dziekuje za pocieszenie. Ide dzis do lekarza - lepsza prawda niz niepewnosc.
        Chociaz oczywiscie mam nadzieje, ze wszystko jest OK.
        banba
        • gizmag Re: 6 tydzien 20.05.03, 15:28
          nie przejmuj sie niczym ja czulam sie swietnie do 17tygodnia.Potem zaczeły sie
          mdłości a i tak tylko rano a potem miałam cały dzień spokoju .Życze ci też
          takiego dobrego samopoczucia.
          • banba1 Re: 6 tydzien 21.05.03, 14:15
            uff, odetchnelam z ulga. Wszystko jest OK.
            banba
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka