banba1
15.05.03, 10:48
Jestem w 6. tygodniu ciazy i czuje sie bardzo dobrze. Mdlilo mnie moze dwa
razy, a i tak leciutko. Troche bola mnie piersi - ale nie bardzo, chce mi sie
spac (ale nie jakos straszliwie) i jesc. Troche sie denerwuje, bo sadzac po
wypowiedzach na forum powinnam teraz cierpiec okrutne meki. Czy jest ktos,
kto czuje lub czul sie w 6. tygodniu rownie dobrze,jak ja?
banba