Dodaj do ulubionych

PRACA W KALISZU?????

22.09.05, 16:49
Czy są wogóle gdzieś wolne miejsca pracy????
Obserwuj wątek
    • blanqq Re: PRACA W KALISZU????? 09.10.05, 01:57
      Są, ale zalezy jakie miejsca pracy... Ja wiem o promocjach w tesco, 6zl/godz,
      od 6-8 godzin dziennie. Ale to raczej praca dorywcza...
    • orzeszekmix Re: PRACA W KALISZU????? 12.10.05, 00:03
      dużo wolnych miejsc pracy jest w nowo budowanym Carrefourze...
      zapraszamy do baraku przy budowie z dokumentami///
      • jaania79 Re: PRACA W KALISZU????? 12.10.05, 19:30
        dzięki!!
        ale ja miałam na myśli pracę w normalnej firmie,a nie w "obozie pracy" gdzie dostajesz najniższą pensję,pół etatu i nie limitowany czas pracy.takie coś mnie nie interesuje.
    • kliberro Re: PRACA W KALISZU????? 13.10.05, 08:39
      Daj spokój, w Kaliszfornii nie ma wolnych miejsc pracy dla osób bez
      odpowiedniego zaplecza. Tutaj liczą się tylko znajomości, nawet w UP nic nie
      zdziałasz, jeśli Cię panie nie znają. Dla zwykłych obywali pozostają „obozy
      pracy”. Życzę powodzenia!
      • shadow.mafia Re: PRACA W KALISZU????? 04.01.06, 22:45
        jesli ktos jeszcze cos przeczyta tutj to slyszalem z e na stawiszynskiej na pkn
        orlen sa ludzie potrzebi
    • kosa54 Re: PRACA W KALISZU????? 07.01.06, 14:26
      A czy bez układów jest szansa dostać pracę w biurze?
      Jestem w Kaliszu nowa, nie mam układów :(
      a bardzo mi zależy na pracy.
      Dodam że mam wyższe wykształcenie i doświadczenie w bankowości.
      Czy Ktoś może mi pomóc? Czy już mam myśleć o przeprowadzce?
      • missmary Re: PRACA W KALISZU????? 07.01.06, 15:01
        No wiecie co..Wy mnie po prostu przerażacie,,,
        Ja od sierpnia będę mieszkała w Kaliszu i też nie mam żadnych układów, a pracę
        chcę bardzo mieć:) w czerwcu kończę studia pedagogiczne...i co Wy na to?
        czy to jest takie brutalne?:p
        pozdrawiam
        • mistermatthew Re: PRACA W KALISZU????? 07.01.06, 23:33
          Miss Mary,
          Nie stresuj się aż tak tym. Myślę, że jesteś zdolną Panienką i dasz sobie
          radę :-)) Chyba będziesz mogła na kogoś w Kaliszu liczyć? Sama zamierzasz tu
          zamieszkać?

          A do czerwca jeszcze dużo czasu i może uda się Tobie coś znaleźć w Kaliszu. To
          piękne miasto i naprawdę warto tu zamieszkać. :-)))) Postaraj się :-)))

          Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka