jaania79 22.09.05, 16:49 Czy są wogóle gdzieś wolne miejsca pracy???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blanqq Re: PRACA W KALISZU????? 09.10.05, 01:57 Są, ale zalezy jakie miejsca pracy... Ja wiem o promocjach w tesco, 6zl/godz, od 6-8 godzin dziennie. Ale to raczej praca dorywcza... Odpowiedz Link Zgłoś
orzeszekmix Re: PRACA W KALISZU????? 12.10.05, 00:03 dużo wolnych miejsc pracy jest w nowo budowanym Carrefourze... zapraszamy do baraku przy budowie z dokumentami/// Odpowiedz Link Zgłoś
jaania79 Re: PRACA W KALISZU????? 12.10.05, 19:30 dzięki!! ale ja miałam na myśli pracę w normalnej firmie,a nie w "obozie pracy" gdzie dostajesz najniższą pensję,pół etatu i nie limitowany czas pracy.takie coś mnie nie interesuje. Odpowiedz Link Zgłoś
kliberro Re: PRACA W KALISZU????? 13.10.05, 08:39 Daj spokój, w Kaliszfornii nie ma wolnych miejsc pracy dla osób bez odpowiedniego zaplecza. Tutaj liczą się tylko znajomości, nawet w UP nic nie zdziałasz, jeśli Cię panie nie znają. Dla zwykłych obywali pozostają „obozy pracy”. Życzę powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
shadow.mafia Re: PRACA W KALISZU????? 04.01.06, 22:45 jesli ktos jeszcze cos przeczyta tutj to slyszalem z e na stawiszynskiej na pkn orlen sa ludzie potrzebi Odpowiedz Link Zgłoś
kosa54 Re: PRACA W KALISZU????? 07.01.06, 14:26 A czy bez układów jest szansa dostać pracę w biurze? Jestem w Kaliszu nowa, nie mam układów :( a bardzo mi zależy na pracy. Dodam że mam wyższe wykształcenie i doświadczenie w bankowości. Czy Ktoś może mi pomóc? Czy już mam myśleć o przeprowadzce? Odpowiedz Link Zgłoś
missmary Re: PRACA W KALISZU????? 07.01.06, 15:01 No wiecie co..Wy mnie po prostu przerażacie,,, Ja od sierpnia będę mieszkała w Kaliszu i też nie mam żadnych układów, a pracę chcę bardzo mieć:) w czerwcu kończę studia pedagogiczne...i co Wy na to? czy to jest takie brutalne?:p pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mistermatthew Re: PRACA W KALISZU????? 07.01.06, 23:33 Miss Mary, Nie stresuj się aż tak tym. Myślę, że jesteś zdolną Panienką i dasz sobie radę :-)) Chyba będziesz mogła na kogoś w Kaliszu liczyć? Sama zamierzasz tu zamieszkać? A do czerwca jeszcze dużo czasu i może uda się Tobie coś znaleźć w Kaliszu. To piękne miasto i naprawdę warto tu zamieszkać. :-)))) Postaraj się :-))) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś