mlodykalisz
21.07.06, 21:35
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20039&w=45417944&a=45417944
Wczoraj o godzinie 12 w południe wyszła z domu moja siostra, do tej pory
nie dała znaku życia.Ma na imię Ania, wzorost 162, włosy ciemny blond,
bardzo wychudzona buzia oraz reszta ciała.Ubrana była w jasno wrzosową
bluzkę, jasno szare spodnie sportowe i beżowe sandały, miała przy sobie
torebkę brązowo czarną .Ania jest bardzo chora, ma zaniki pamięci, miesiąc
temu wyszła ze szpitala, wymaga leczenia.Prawdopodobnie wsiadła do pociągu
w kierunku wybrzeża, jest w depresji.Jeśli którakolwiek zobaczy podobną
dziewczynę proszę zadzwońcie na policję, zostało zgłoszone zaginięcie!
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34c08f682addb84d.html
To jest Ania!Ewa
www.zaginieni.pl/main.php?S=missing&L=pol&T=database&T2=mdb&BASE=display&TAB=z&REF=63734363030323&IFRAME
=1