Dodaj do ulubionych

Z a g i n ę ł a

21.07.06, 21:35
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20039&w=45417944&a=45417944
Wczoraj o godzinie 12 w południe wyszła z domu moja siostra, do tej pory
nie dała znaku życia.Ma na imię Ania, wzorost 162, włosy ciemny blond,
bardzo wychudzona buzia oraz reszta ciała.Ubrana była w jasno wrzosową
bluzkę, jasno szare spodnie sportowe i beżowe sandały, miała przy sobie
torebkę brązowo czarną .Ania jest bardzo chora, ma zaniki pamięci, miesiąc
temu wyszła ze szpitala, wymaga leczenia.Prawdopodobnie wsiadła do pociągu
w kierunku wybrzeża, jest w depresji.Jeśli którakolwiek zobaczy podobną
dziewczynę proszę zadzwońcie na policję, zostało zgłoszone zaginięcie!
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34c08f682addb84d.html
To jest Ania!Ewa


www.zaginieni.pl/main.php?S=missing&L=pol&T=database&T2=mdb&BASE=display&TAB=z&REF=63734363030323&IFRAME
=1
Obserwuj wątek
    • arczi-kalisz Re: Z a g i n ę ł a 21.07.06, 21:55
      miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Też porozsyłałem w odpowiednie
      miejsca.

      Swoją drogą...
      co młody robiłeś na forum "half krzyżykowy - dyskusja i wymiana doświadczeń
      fanów robótek ręcznych szczególnie haftu krzyżykowego"? :-> Nowe hobby?
    • mlodykalisz Re: Z a g i n ę ł a 21.07.06, 21:57
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=83&w=45646628

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka